Чиновники Кривого Рогу поспілкуються онлайн з містянами: графік прийомів

На наступному тижні керівники департаментів міськвиконкому та представники районних виконкомів будуть відповідати на запитання криворіжців під час віртуальних прийомів. Графік роботи онлайн оприлюднили на сайті виконкому криворізької міської ради.

Поставити запитання чиновникам містяни можуть за номером телефону Контакт-центру 15-20 ( для абонентів мобільного оператора « Києвстар»), а також для дзвінків зі стаціонарних номерів (056) 499 15-20.

 Чиновники Кривого Рогу поспілкуються онлайн з містянами: графік прийомів0

8 травня ( понеділок)

  • з 10.00 до 12.00 год. – онлайн-прийом заступника начальника управління з питань реєстрації – Лоліти Кійло;
  • з 14.00 до 16.00 год. – онлайн-прийом заступника голови Довгинцівської районної в місті ради з питань діяльності виконавчого органу – Леоніда Замешайлова.

10 травня (середа) 

  • з 14.00 до 16.00 год. – онлайн-прийом начальника управління транспорту та телекомунікацій – Сергія Сиротюка;

11 травня (четвер)

  • з 14.00 до 16.00 год. – онлайн-прийом начальника відділу з питань захисту прав споживачів – Олега Бідняка.

Читайте також: Уряд збільшив оклади чиновникам, які працюють у районах, де йдуть або можливі бойові дії. Працівникам, які працюють у небезпечних для життя та здоров’я умовах, передбачено підвищення посадових окладів у два-півтори рази. Для працівників державних органів у районах активних бойових дій заробітна плата визначається з коефіцієнтом 2, а в районах, де можливі бойові дії, заробітна плата визначається з коефіцієнтом 1,5.

Джерело

Новости Кривого Рога