ЧИНОВНИКИ НЕ ГОТОВІ «ховати» МІСЬКІ ПАРКОВКИ, віддаючи В РОЗПОРЯДЖЕННЯ райради КРИВОГО РОГУ

У Кривому Розі члени постійної профільної депутатської комісії з питань транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства вирішили доручити чиновникам перевірити законність парковки на території Саксаганського району міста.

Члени депутатської комісії минулої п’ятниці обговорювали роботу парковок на території міста. Нагадаємо, що на минулому засіданні депутати Криворізької міськради попросили чиновників розглянути можливість передати повноваження створювати парковки виконкомам районних рад.

Депутатка міськради Наталія Шишка сказала, що це рішення не було прийнято, чиновники Відділу транспорту і зв’язку кажуть, що парковки — повноваження виконкому міськради.

Начальник Відділу транспорту і зв’язку виконкому міськради Сергій Сиротюк сказав, що парковки — виняткові повноваження виконкому міськради.

Наталія Шишка зазначила, що в Законі України «Про місцеве самоврядування» немає виняткових повноважень у цьому векторі.

Сергій Сиротюк висловився так: «районам віддати — все одно, що похоронити».

Депутатка Наталія Шишка зазначила, що в Саксаганському районі Кривого Рогу на Бикова, 10 діє парковка, на якій завжди дуже багато транспорту. За її словами, директор Департаменту регулювання містобудівної діяльності і земельних відносин Олександр Брізецкій стверджує, що ділянка на вулиці Бизова, 10 нікому не відводилась в користування.

«Є ділянки, які виділяють за рішенням сесії міськради, а де що по місту ставлять — я не знаю», — зазначив Сиротюк.

Валентина Абрамова, депутатка міської ради від «Оппоблока» сказала, що потрібно з’ясувати використовують цю земельну ділянку за призначенням чи ні. Вона порадила звернутися з цим питанням до міського голови.

Депутат міськради від «БПП» Юрій Цюпа сказав, що потрібно доручити чиновникам земельного відділу виконкому міськради і Саксаганського райвиконкому з’ясувати законність використання земельної ділянки на вулиці Бикова, 10.

Новости Кривого Рога