Чому депутатська більшість в Кривому Розі не дає скласти мандати Сові та Милобогу

Заява «СИЛА ЛЮДЕЙ Кривий Ріг»: Від початку повномасштабного вторгнення Сила Людей Кривого Рогу відставила політику далеко в бік. Велика кількість наших членів і прихильників тим чи іншим способом долучені до війська, майже всі активно реалізують чи підтримують різного роду волонтерські ініціативи

280623 14 min

Фактично відразу ми прийняли рішення, що зараз точно не на часі політична боротьба — ми концентруємося на боротьбі з головним ворогом, Росією. Саме тому наша партійна сторінка перейшла в режим паузи. Але зараз маємо повідомити вам офіційну новину й одночасно висловити абсолютну неповагу більшості, яка сьогодні, під час війни, цинічно продовжує брудні політичні ігри.

Справа в тому, що двоє ключових представників «Сили Людей» у Криворізькій міськраді — Юрій Милобог і Svetlana Sova — складають депутатські повноваження. Юрій у війську з перших днів повномасштабного вторгнення, Світлана давно працює в кількох міжнародних проєктах, важливих для країни. Вони, як і вся наша політсила, сподівалися, що скоро будуть шанси повноцінно повернутися до депутатської діяльності чи обставини сприятимуть поєднанню її з нинішніми пріоритетними справами. Однак поки ситуація не дає можливості розраховувати на такий розвиток подій.

Тож Милобог і Сова прийняли абсолютно логічне і відповідальне рішення: лишаючись важливим членами команди СЛКР, припинити повноваження депутатів міськради. Після цього абсолютно законного кроку міськрада мала б формальним голосуванням фіналізувати це рішення. Воно, своєю чергою, дало би нам можливість уже з липня завести до міськради наступних кандидатів із нашого виборчого списку.

Проте керована в. о. міського голови Вілкулом рада, у якій однойменний блок, а також партії ОПЗЖ і ЄС на сьогодні мають більшість, безглуздо не дала голоси за відповідний проєкт рішення. Звичайно, подібні речі легко робити, коли під час війни вони фактично повністю закрили від громадськості та ЗМІ роботу міськради і виконкому.

Вочевидь клану, що досі контролює раду, зручно, коли того ж Милобога, який не має жодної можливості приїжджати з фронту на засідання ради, не може замінити людина, обрана від тієї ж партії. Бо «Сила Людей» була і лишається не підконтрольною їм структурою, яка діє виключно в інтересах виборців.

На жаль, сьогодні через ці безвідповідальність і абсурд нам доводиться замість того, щоб витрачати час на потрібні для перемоги дії, шукати вихід із ситуації, що склалася. Будемо повідомляти вас про прийняті рішення.

Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога