Чому в Кривому Розі люди бояться жити в напівзруйнованому ракетою будинку на вул. Героїв АТО

Побоювання мешканців будинку на вул. Героїв АТО в Кривому Розі в соцмережах висловила Тетяна К., яка просить надати розголосу ситуацію, що склалася, яка так бентежить постраждалих від російського воєнного злочину

210823 17 min

13-го червня 2023 року в будинок по вул. Героїв АТО, 75 в Кривому Розі влучила ракета країни агресора та зруйнувала його.

В день трагедії, під час інтерв’ю для ЗМІ, О. Вілкул озвучив, що будинок НЕ ПРИДАТНИЙ до життя, що його будуть зносити. Потім голова Металургійної районної у місті ради Г. Шаповалов під будинком махав руками і кричав людям, які були поряд з ним «як ви себі уявляєтк, я повинен знести два підїзди?» На людей поряд увага не зверталася.

Наперекір всім, місцева влада вирішила, що в блочному будинку можна взяти та знести два під’їзди, а два залишити. І буде в місті «ЧУДО — НЕДОБУДИНОК».

Все б нічого, але експертиза, яку замовила влада міста за 98 977,33 грн. була проведена візуально. Чоловік у чорному вбранні прийшов і, очима глянувши, вирішив, що 2 під’їзди треба знести, а 2 залишити.

Технічний звіт експертизи мешканці, мабуть з 5-ї спроби отримали. І не треба бути сертифікованим спеціалістом, щоб зрозуміти, що в ньому куча недоліків та неправдива інформація. Будинок рушиться, вважають власники квартир.

В квартирі на першому поверсі поставили вікна. І якщо до цього у ній були цілі міжквартирні стіни, то тепер вони потріскалися. В іншій квартирі на цьому ж поверсі, в цьому ж під’їзді, після того, як сусід поставив вікна потріскалося перекриття стелі.

Ви тільки, уявіть, що всі мешканці 3-го і 4-го під’їзду зараз почнуть вставляти вікна і вхідні двері. Цікаво, чи витримає будинок? А ще будинок чекає демонтаж 2 під’їздів.

В будинку є перукарня. Країна зараз тримається на податках малого бізнесу, але про це влада не згадує. Була перукарня, і немає її. Допомоги не дочекатися. Не заслужила.

Люди зверталися до виконкому, райвиконкому.
Бачили б ви їхні відповіді-відписки.
Одна суперечить іншій.

Робили громадяни купу електронних звернень в облдержадміністрацію на зазначену адресу на їхньому сайті – ні на одне звернення відповіді не отримали.
Чи то адреса не та, чи то людей ігнорують?

Все що просять зробити постраждалі – якісну експертизу!

— Ми хочемо зрозуміти, хто буде відповідати за життя мешканців та понесе покарання в разі, якщо при демонтажі 1 та 2 під’їздів, постраждають мешканці 3 і 4 під’їздів? Як буде зазначений недобудинок в житловому фонді? Яка буде вартість квартир в ньому? Нам цікаво, чи є люди, які хочуть купити квартиру в цьому будинку? – обурено висловлюється пані Тетяна…

Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога