Чотири, а потім і п’ять предметів: МОН хоче змінити структуру Національного мультипредметного тесту

Цьогоріч українські випускники здавали національний мультипредметний тест із трьох предметів: української мови та математики та одного на вибір. Однак школярам потрібно готуватися до нових змін, бо у наступного року предметів стане більше. Про це повідомив заступник міністра освіти Михайло Винницький.

Чотири, а потім і п’ять предметів: МОН хоче змінити структуру Національного мультипредметного тесту

У Міністерстві освіти і науки планують змінити структуру НМТ у 2024 році. Діти проходитимуть тестування з чотирьох предметів, яке триватиме чотири години, з перервою. Бо дітям знадобиться перепочинок.

У Міністерстві взяли курс на запровадження тестування з п’яти предметів, яке практикують у багатьох європейських країнах. Тож ці зміни будуть підготовкою до наступного етапу.

«У 2025 році, якщо все буде добре, то випусковий тест для випускників 11-го, а незабаром і 12-го класу буде п’ятипредметним. Але не хочу нікого лякати: в 2024 році буде чотири предмети, і ми працюємо над тим, щоб оголосити, що це будуть за предмети, і які будуть програми іспитів уже у вересні. Бо ми розуміємо, що наші абітурієнти готуються впродовж року, щоб скласти тест якнайкраще», – повідомив Михайло Винницький.

Джерело

Новости Кривого Рога