Цивільна безпека у робочий час: для співробітників Північного комбінату Метінвесту придбали аптечки з турнікетами

Цивільна безпека у робочий час: для співробітників Північного комбінату Метінвесту придбали аптечки з турнікетами

Задля безпеки співробітників Північного комбінату придбали 695 індивідуальних аптечок з турнікетами. Вони дозволять робітникам надавати невідкладну допомогу, поки доїдуть медичні працівники. Про це повідомили у пресслужбі компанії.

З початком повномасштабної війни до промислової безпеки, правила якої виконують на підприємствах Метінвесту,  додалася й безпека цивільна. Через постійну загрозу ворожих обстрілів співробітники системно проходять навчання та тренінги з надання першої домедичної допомоги, учать алгоритми дій при надзвичайних ситуаціях. Щоб співробітники Північного ГЗК могли вчасно зупиняти кровотечі та допомогти собі та колегам, до існуючих аптечок у медпунктах та підрозділах додали й спеціалізовані.  В аптечці є все необхідне для порятунку у випадку  рясної артеріальної або венозної кровотечі: турнікет, стерильний пакет для перев’язки місця кровотечі чи тампонування рани і маркер для фіксації часу накладання турнікету. Усе це разом з покроковою інструкцією спаковано у зручну сумку, яку можна зафіксувати на поясі затискачами або одягти просто на ремінь.

Читайте також: Метінвест шукає співробітників на гірничо-збагачувальні комбінати та сервісні підприємства.

 

Фото пресслужби компанії Метінвест

Аптечка видаватиметься співробітникам перед виконанням робіт підвищеної небезпеки. Передусім тим, хто сам працює на віддалених ділянках, хто задіяний в процесі безперервного виробництва. А також для ремонтників та працівників, які виконують свої обов’язки поблизу рухомих механізмів. Також такі аптечки будуть знаходитися й у лінійних керівників, які одними з перших прибувають на місце у разі нештатної ситуації.

Перед видачею нового спорядження усі працівники мають пройти навчання з надання допомоги та самодопомоги, щоб вірно використати його у разі потреби.

Передбачається, що запас аптечок буде постійно поновлюватися відповідно до потреб структурних підрозділів.

Раніше ми писали: На ЦГЗК Метінвесту для  фахівців підрозділу з охорони праці та промислової безпеки, спеціалістів, що виконують виробничі завдання над землею та лінійних керівників організували тренінги з проведення робіт на висоті. 

Джерело

Новости Кривого Рога