Цьогоріч на Дніпропетровщині служба зайнятості працевлаштувала майже 900 переселенців

На Дніпропетровщині з початку року за допомогою служби зайнятості знайшли роботу майже 900 переселенців. Майже 400 безробітних зі статусом ВПО опанували новий фах або вдосконалили професійні навички. Ще трьом погодили видачу мікрогрантів на відкриття власної справи. Про це стало відомо на брифінгу в обласній військовій адміністрації.

«Державна служба зайнятості пропонує послуги для переселенців. Сприяє їхньому працевлаштуванню. Протягом 2023 року ми вже допомогли знайти роботу майже 900 з них», – зазначила заступник начальника управління реалізації політики зайнятості Дніпропетровського обласного центру зайнятості Олена Мітіна.

Вони працевлаштувалися, переважно, бухгалтерами, медсестрами, кухарями, продавцями, державними службовцями, водіями, охоронцями.

Також майже 400 безробітних ВПО здобули новий фах або покращили свої професійні навички на курсах у  Центрі професійно-технічної освіти. Здебільш опанували професії  продавця, касира банку, медсестри, перукаря, манікюрниці, оператора котельні. Підвищували кваліфікацію з діловодства, офіс-менеджменту, графічного і веб-дизайну
Ще трьом переселенцям погодили мікрогранти на створення власної справи за програмою «єРобота». Вони подали заявку, розробили бізнес-план, пройшли перевірку на доброчесність через «Ощадбанк» і співбесіду.

І досвідчені підприємц, і новачки можуть отримати до 250 тис грн на започаткування або розвиток влвсного бізнесу. Основна вимога – створення нових робочих місць. Розробити грамотний бізнес-план з бізнесу допомагають фахівці служби зайнятості.

Також спеціалісти  служби зайнятості інформують про наявність вакансій, консультують, як долучитися до освітніх курсів, отримати ваучер на навчання, подати заявку на отримання мікрогранту.

Цьогоріч на Дніпропетровщині служба зайнятості працевлаштувала майже 900 переселенців0 Цьогоріч на Дніпропетровщині служба зайнятості працевлаштувала майже 900 переселенців1

Джерело

Новости Кривого Рога