Цьогоріч у ЦНАПах Дніпропетровщини понад 370 родин скористалися послугою єМалятко

Про це повідомили в обласній військовій адміністрації.

У 2023-му на Дніпропетровщині понад 370 родин звернулися до ЦНАПів за комплексною послугою єМалятко. Найбільше – у Дніпрі, Кривому Розі, Кам’янському, Сурсько-Литовській, Томаківській та Межівській громадах.
«єМалятко – комплексна послуга для новоспечених батьків. Її надають усі ЦНАПи регіону. За однією заявою можна зареєструвати народження дитини та отримати десяток інших сервісів. Не потрібно стояти у чергах, писати безліч заяв. З початку року послугою скористалися вже 373 родини», – зазначив заступник начальника Дніпропетровської ОВА Іван Начовний.

Одночасно замовити можна свідоцтво про народження дитини, ідентифікаційний код, унікальний запис в Єдиному державному демографічному реєстрі, допомогу при народженні, грошову компенсацію за пакунок малюка. А ще – зареєструвати місце проживання малечі та внести її до Реєстру пацієнтів.

Заяву оформлює адміністратор ЦНАП через портал «Дія». Батьки мають лише підготувати документи: паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника податків та медичну довідку із пологового. Потім – перевірити внесені дані та поставити підпис.

Цьогоріч у ЦНАПах Дніпропетровщини понад 370 родин скористалися послугою єМалятко0

Джерело

Новости Кривого Рога