Цими вихідними у Києві відбувся Чемпіонат України з рукопашного бою. Понад 700 спортсменів від 10 до 17 років з 17 регіонів країни змагалися за першість у розділах «Дозований контакт», «Демонстрація техніки» та «Легкий контакт». Про здобутки криворіжців повідомили на сторінці школи єдиноборств «Рукопашник».

Змагання проходили під гаслом «Шануємо воїнів, готуємося до захисту вітчизни». Спортсменам школи єдиноборств «Рукопашник» у перший день змагань вдалося завоювати 10 нагород.

Данило Кривохатько здобув золото та бронзу, Роман Мєшков – срібло і бронзу, Іван Ботнарь, Єгор Власенко та Назарій Мартинюк – срібло, Давид Бершадський, Святослав Мойса, Даниіл Турсунов – бронзу.

У загальному заліку збірна Дніпропетровської області посіла перше місце у «Легкому контакті» і третє – в «Дозованому контакті».

Вітаємо рукопашників зі здобутими високими результатами та бажаємо нових звершень!

Нагадаємо, що у Кривому Розі пройшов благодійний футбольний матч між ДЮСШ №4 і вихованцями академії «Кривбас».

Демонстрація сили та вправності: криворізькі рукопашники повернулися з Чемпіонату України  з десятком високих нагород1