День міста Кривий Ріг із користю: тернівчани доєдналися до всеукраїнської толоки

День міста Кривий Ріг із користю: тернівчани доєдналися до всеукраїнської толоки0

27 травня у 64 містах України до Європейського дня парків провели толоки. Це всеукраїнський захід, який влаштовує ГО “Будуємо Україну разом”. До масштабної акції доєднався і Кривий Ріг. Місцеву толоку провели у парку “Тернівський” на півночі міста.


Провели День міста із користю 75 криворіжців та криворожанок. Організатором локальної акції стала ГО “Агенція розвитку «Урбаністичне місто” на чолі із Тетяною Підпалько. Це вже не вперше парк “Тернівський” приводять до ладу. Також там висадили алею дерев на честь захисників і захисниць із Кривого Рогу.


“Мені казали: “Змінюй дату заходу. Ніхто не прийде”. Прийшли і попрацювали! Щиро дякую кожному і кожній, хто взяв участь у всеукраїнській толоці у парку “Тернівський”, — говорить організаторка Тетяна Підпалько.


День міста Кривий Ріг із користю: тернівчани доєдналися до всеукраїнської толоки1   День міста Кривий Ріг із користю: тернівчани доєдналися до всеукраїнської толоки2


Протягом кількох годин містянам вдалося буквально змінити територію парку: прибрали скошену траву та сміття, розчистили хащі ставка, розчистили територію від сухих чагарників. Сміття, яке назбирали під час толоки, вивезли.


До еко-ініціативи доєдналися також ГС “Зелений центр Метінвест” та Північний ГЗК. Спілка надала інвентар, рукавички та пакети для сміття, а транспортувати сміття допомогло промислове підприємство. Громадська організація “Залізні янголи” допомогла водою для робіт на місці.


“Кривий Ріг святкував 27 травня свій день народження. Це наш подарунок тобі, рідне місто Кривий Ріг! Втомлені і задоволені ми також обговорили подальші добрі справи для міста і України”, — розповіла учасниця акції Інна Сторожук.

День міста Кривий Ріг із користю: тернівчани доєдналися до всеукраїнської толоки3   День міста Кривий Ріг із користю: тернівчани доєдналися до всеукраїнської толоки4


Раніше ми розповідали, що 27 травня у Кривому Розі провели забіг “Через місто довжиною у життя”. Клуб Running Atmosphere присвятив забіг дню народження Кривого Рогу. Загальна дистанція сягнула 82 кілометрів, учасники пробігли від мікрорайону Інгулець до ПК “Північний”.

Джерело

Новости Кривого Рога