День молоді зі спортивним присмаком: у Кривому Розі змагалися армрестлери

Молодь Кривого Рогу вирішила відзначити своє свято по-спортивному. Тому у парку Гагаріна в Центрально-Міському районі 12 серпня пройшов турнір з армрестлінгу. До нього долучилися не лише криворіжці. До нашого міста завітали спортсмени з Кропивницького та об’єднаної збірної Павлоград – Тернівка.

День молоді зі спортивним присмаком: у Кривому Розі змагалися армрестлери

Всього зібралося близько 50 учасників. Їх поділили на групи за віком та вагою. Свою силу у руках продемонстрували юнаки, юніори та дорослі. Поєдинки точилися у вазі 50, 60, 70,  80 та 80+ кг. 

«Зараз така тенденція є дуже гарна, що молодь виступає за здоровий спосіб життя. Тому ми намагаємося це розвивати, організовувати спортивні заходи. Люди дуже зацікавлені, вони приходять сім’ями, з дітками. Реєстрували себе на участь у змаганнях, мають гарний настрій, отримують медалі і грамоти», – сказала голова комітету у справах сім’ї та молоді виконкому Центрально-Міської райради Марта Борисенко. 

Червона нитка турніру – можливість для людей розважитись та отримати позитивні емоції. 

«Все, що робить нас людьми — культура, спорт. Обов’язково цей потенціал треба зберегти, особливо у молоді», — додав голова спортивного клубу «Богатир» Олександр Гончар. 

Нагадаємо, раніше цього ж дня команда з «АрселорМіттал» перемогла Криворізький навчально-науковий інститут Дон ДУВС у товариському футбольному матчі до Дня молоді. https://one.kr.ua/news/48758

День молоді зі спортивним присмаком: у Кривому Розі змагалися армрестлери1

День молоді зі спортивним присмаком: у Кривому Розі змагалися армрестлери2

День молоді зі спортивним присмаком: у Кривому Розі змагалися армрестлери3

День молоді зі спортивним присмаком: у Кривому Розі змагалися армрестлери4

День молоді зі спортивним присмаком: у Кривому Розі змагалися армрестлери5

День молоді зі спортивним присмаком: у Кривому Розі змагалися армрестлери6

Джерело

Новости Кривого Рога