День танкових Військ в Україні щороку відзначатимуть 14 вересня

Раніше День танкістів відзначали у другу неділю вересня. Його запровадили у 1997 році. У цей день вшановували заслуги воїнів другої світової. З метою вшанування мужності та героїзму воїнів, що зараз кров’ю і потом боронять нашу волю і незалежність цей День тепер відзначатимуть 14 вересня. Відповідний указ опублікували на сайті президента України.

День танкових Військ в Україні щороку відзначатимуть 14 вересня

Українці розпочали відзначати День танкових військ у другу неділю вересня  ще в 1997 році, коли Леонід Кучма підписав указ № 922/97 «Про День танкістів». Але  тоді вшановували подвиг воїнів другої світової.

Зараз же нам потрібно створювати нові традиції та вклонятися нашим сучасним захисникам, які віддають найцінніше у боротьбі за незалежність країни. Тому Володимир Зеленський призначив нову дату для вшанування наших захисників-танкістів .Днями президент підписав указ №574/2023 «Про День танкових військ». Відтепер українці відзначатимуть день танкових військ 14 вересня. 

«Ушановуючи мужність та героїзм воїнів-танкістів, виявлені в боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність України, а також з метою започаткування нових військових традицій постановляю: установити в Україні День танкових військ, який відзначати щороку 14 вересня», – йшлося в документі.  
Зміни вступають в силу з дня його опублікування.

Нагадаємо, що в Україні офіційно змінили дати трьох державних свят. Згадати нові дати можна тут.

День танкових Військ в Україні щороку відзначатимуть 14 вересня1

День танкових Військ в Україні щороку відзначатимуть 14 вересня2

Джерело

Новости Кривого Рога