Денис «Тор» з Кривого Рогу пройшов Іловайськ, і зараз нищить ворога у складі ТРО

Як повідомляє «Криворізька окрема бригада територіальної оборони», без досвіду участі в бойових діях, маючи лише строкову службу та військове училище з 2014 року з початком АТО Денис пішов на війну. Історія справжнього патріота Дениса з гучним позивним «Тор»

010623 7 min

По строковій службі отримав військову спеціальність розвідника та командира стрілецького відділення. В цивільному житті підприємець та заступник директора в компанії.

«У 2014 році пройшов АТО. Іловайськ, Дебальцеве в складі 40 батальйону Кривбас. З початком повномасштабного вторгнення того ж дня самостійно прибув в підпорядкування Юрія Сіньковського, який тоді вже збирав перший батальйон. До цього разом з ним пройшли ряд бойових дій, тому знаючи цього командира, приїхали йому в поміч».

Не зважаючи на те, що інвалід 2-ї групи та інвалід війни, в першому батальйоні був в розвідці.

«В якомусь сенсі це була група швидкого реагування, яка пізніше виконувала функції бригадної розвідки після призначення Юрія Сіньковського командиром бригади. Так і працювали близько року. Потім переведено до одного з батальйонів бригади в мінометну батарею».

Розведений та має двох дітей.
Батьки ж і не сумнівався, що піде воювати.

«Якщо це не моя війна, то це і не моя земля. З цими думками прокидаюсь та виконую завдання кожного дня. Якщо це не моя війна та земля, то навіщо тут жити, значить це і не твоя країна. Але це наша країна, тут жили наші предки, діватись нікуди, треба стояти до ПЕРЕМОЖНОГО КІНЦЯ. Ми воюємо заради того, щоб не жити як «на болотах», а брати напрямок на Європу. Я, наприклад, не хотів би, щоб мої діти жили так, як в країні-агресорі, оскільки не раз був в росії та Європі та маю з чим порівнювати. Для себе я навіть не задумуюсь по якому курсу мені йти та жити, і це курс в протилежному боці від росії однозначно».

Зараз Денис в рядах підрозділу «Мисливців за дронами» успішно «приземлює» ворожих «пташок», не даючи шансу на успіх окупантам.

«Тут, на передовій, романтики нема. Головне прислуховуватись до порад досвідчених бійців та без героїзму, бо героїзм — це неправильна річ. На війні потрібно відкинути підлітковий максималізм».

Слова СПРАВЖНЬОГО ГЕРОЯ та істинного ЗАХИСНИКА!
Слава Героям!
Слава Україні!

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога