Депутати Криворізької міськради сьогодні розглянуть питання про недовіру начальнику міськвідділу поліції

Депутати Криворізької міськради проголосували за внесення проекту рішення про «резолюції про недовіру керівнику криворізької поліції» Роману Ткаченко до порядку денного.

У сесійній залі 30 депутатів проголосували за те, щоб включити проект Миколи Колесника до порядку денного. Оскільки це процедурне питання, він не вимагає голосів більшості депутатів.

Відповідний проект рішення внесений головою фракції УКРОП в міськраді Миколою Колесником, який на пленарному засіданні запропонував колегам по сесійній залі підтримати включення до порядку денного проекту рішення «Про прийняття Резолюції недовіри керівнику Криворізького відділу Головного управління національної поліції в Дніпропетровській області Ткаченко Р.А.».

Голова фракції «Самопоміч» Людмила Бурман заявила, що також має претензії до роботи міської поліції, мало тих, хто задоволений роботою поліції по всій Україні. Однак розгляд питання про недовіру начальнику поліції без заслуховування відповідного звіту про роботу і обговорення такого звіту виглядає політично мотивованим і схоже на «договірняк».

Голова постійної депутатської комісії з питань екології, природокористування, охорони здоров’я та соціального захисту Віктор Артюх (Оппоблок) зазначив «надзвичайну важливість» питання про недовіру керівнику горполіціі, але назвав необачним раптове розгляд питання. Він повідомив, що члени постійної комісії не підтримали включення цього питання до порядку денного, але висловилися за те, щоб заслухати звіт Ткаченко в березні.

Новости Кривого Рога