Депутати міськради Кривого Рогу не будуть «дискримінувати» московські храми

У вівторок, 23-го травня, повідомляє депутат міськради Кривого Рогу Наталія ШИШКА, депутати розглянула на позачерговому засіданні петицію, що набрала за тиждень необхідних 1000 голосів. Мова йшла про розірвання договорів з церквами московського патріархату

230523 24 min

Сьогодні на сесії міської ради Кривого Рогу розповідали захоплюючу розповідь про те, як капеланять попи Криворізької єпархії (мп): возять мощі на передову.

— Нє, ну це вам не жарти… Це розказував наш в. о. міського голови Вілкул, — іронізує Наталія ШИШКА.

Петиція щодо розриву договорів з церквами Криворізької єпархії (мп) зібрала у сесійній залі аж 5 голосів «за» і загалом не підтримана.

Ті депутати, які не належать до пʼяти, не були «проти», просто не натиснули кнопки.
Утримались…

Тобто, Блок Вілкула і Слуги народу «продинаміли» петицію.

Голова постійної депутатської комісії з питань містобудування Куліковська від Блоку Вілкула зачитала лист із облдержадміністрації із закликом утримуватись від ухвалення незаконних рішень щодо московських попів (а законні не пробували?) та не піддавати дискримінації одну церкву.

— Хоча насправді, і я сказала це у своєму виступі, дискримінувались роками і дискримінуються інші церкви. Тільки московська єпархія може платити за цілий дитсадок 1,37 грн в місяць, а за землю не платити зовсім, — обурюється депутат.

Тобто, міська рада захистила московську церкву від дискримінації.
Отакий світ навиворіт.

Наталія ШИШКА,
ДАЙДЖЕСТ,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога