Десять мільйонів гривень з бюджету Кривого Рогу спрямували на підтримку багатодітних сімей

Десять мільйонів гривень з бюджету Кривого Рогу спрямували на підтримку багатодітних сімей0

У Кривому Розі проживає 152 тисяч родин. 40 тисяч сімей —  молоді родини, де вік батьків до 35 років. багатодітних сімей — близько 4 тисяч. Про це повідомляють в управлінні преси криворізького міськвиконкому.

«Найважливіше та найдорожче для кожної людини, у будь-якому віці, це  — її сім’я. Рідні люди люблять, оберігають і, навіть на відстані, піклуються та підтримують один одного у будь-яких справах. Сьогодні, в часи військової агресії, як ніколи всі люди потребують турботи, опіки та уваги. У цей день, хочеться побажати усім криворізьким родинам миру та злагоди, нехай дитячий сміх лунає всюди, а рідні та близькі люди завжди будуть поряд!»,- зазначив Юрій Вілкул.

Юрій Вілкул виконуючий обов’язки міського голови завітав до сім’ї Людмили і Віталія Моцієнко, які виховують 6 дітей – 5 хлопчиків і 1 дівчинку. Найстаршому Антону вже 24 роки, а молодшому В’ячеславу – 4 рочки.

 Десять мільйонів гривень з бюджету Кривого Рогу спрямували на підтримку багатодітних сімей1

Фото управління преси міськвиконкому

«Ми знаємо як важлива допомога зараз і ми родиною також допомагаємо нашим славним ЗСУ. У нас велика і дуже дружна родина. Ми з чоловіком виховуємо 5 синочків та одну доньку, всі дітки різного віку, найстаршому сину вже 24 роки, а найменшому – у жовтні виповниться 5 років. У нас в родині вже 1 студент, три школярі та 1 дошкільник. Всі вони розвиваються та навчаються. Чекаємо на Перемогу та прагнемо до мирного життя для всієї країни та наших дітей. Віримо нашим Захисникам та наближаємо перемогу», — сказала мама Людмила.

Читайте також: Рідні загиблих у російсько-українській війні захисників і захисниць із Кривого Рогу продовжують боротьбу за перейменування об’єктів у місті. 

Повідомляється, що у 13 криворізьких сім’ях виховують по 10 і більше дітей. П’ятий рік поспіль у Кривому Розі кожна дитина з багатодітної (три та більше дітей) сім’ї отримує матеріальну допомогу з міського бюджету. У 2023 році з міського бюджету передбачено 10 мільйонів грн. для виплати допомоги цим сім’ям.

Під час війни всі муніципальні виплати зберігаються. Крім того, вже другий рік виконком разом з Радою оборони міста надає допомогу (продуктові набори) багатодітним родинам. Де криворіжці пільгових категорій можуть отримати продуктові набори з 10 травня.

Раніше ми писали: Кожна сім’я має право на одноразову допомогу «пакунок малюка» у натуральній чи грошовій формі при народженні дитини. На реалізацію програми у бюджеті 2023 року виділено понад 1,4 млрд гривень: на купівлю «пакунків» та грошову компенсацію батькам, які не скористалися «пакунками».

Джерело

Новости Кривого Рога