Дістав з-під завалів 6 осіб, підручними засобами фіксував переломи та накладав кровоспинні пов’язки: історія Криворізького поліцейського Костянтина Растемяшина, що пів року  служив у Бахмуті

У 2022 році криворізького дільничного Костянтина Растемяшина направили виконувати службові завдання у м. Бахмут.  Там він разом з побратимами піклувався про містян доставляв продукти, питну воду та рятував людей з-під обстрілів. Історією поліцейського, що ніс службу на Донеччині поділилося ГУНП Національної поліції в Дніпропетровській області.

Дістав з-під завалів 6 осіб, підручними засобами фіксував переломи та накладав кровоспинні пов’язки: історія Криворізького поліцейського Костянтина Растемяшина, що пів року  служив у Бахмуті

Майже пів року криворізький поліцейський з відділення №5 служив на блок-посту на околицях Бахмута. Його направили  разом з колегами з відділень № 1, № 2 та № 8 Криворізького РУП. За декілька кілометрів від лінії фронту, під ворожими обстрілами чоловік допомагав людям в евакуації, привозив продукти та питну воду.  

Костянтину було моторошно бачити зруйновані будинки, спостерігати за життям людей без житла, бачити в їх очах біль від втрати близьких та страх за майбутнє. Внаслідок підступних атак росіян, він не раз надав допомогу людям одразу після обстрілів.  

«Одного разу військові рф почали обстрілювати з артилерії людські будинки. Не гаючи ні секунди, ми побігли на крики людей, які прохали про порятунок. Не було часу збиратися з думками, потрібно було діяти негайно. Разом з товаришами ми почали діставати потерпілих з-під завалів, їх було десь 6 осіб. Довелося використовувати підручні засоби та фіксувати переломи палицями, а для зупинки кровотеч накладали пов’язки. У цей час знову почався обстріл, тож ми швидко перенесли людей в автомобіль та доправили їх до лікарні» – розповів Костянтин. Також він додав, що йому було приємно побачити вдячність у очах тих, кому він зміг допомогти.   

Поліцейський вірить, що наша сила в єдності, разом ми можемо подолати всі труднощі. 

Висловлюємо щиру вдячність Костянтину Растемяшину та його колегам, які стояли  на захисті нашої держави та стримували агресію окупантів. 

Знищив три ворожі блок-пости та допоміг відкрити коридор для виходу з оточення: історію Ярослава Сидорова ми розповідали тут.

Джерело

Новости Кривого Рога