Діти співробітників Метінвесту відпочинуть та відновлять сили у Карпатах

До Західної України відправилась перша зміна дітей співробітників криворізьких підприємств Метінвесту в межах програми психологічної реабілітації Strong Generation Camp – Майбутнє.

Діти співробітників Метінвесту відпочинуть та відновлять сили у Карпатах

У програмі беруть участь діти мобілізованих співробітників та тих, хто зазнав шкоди через ворожі обстріли, а також діти співробітників-переселенців з зони бойових дій чи тимчасово окупованих територій. Діти будуть відпочивати, проходити відновлювальні тренінги, арттерапію та працювати із кваліфікованими психологами. Усього компанія надасть психологічну підтримку 400 дітям, 173 з них зараз мешкають у Кривому Розі. 

До табору у мальовничих Карпатах вперше відправилася Настя Щербань. Її тато наразі захищає Україну від ворогів.

«Це дуже добре, що всупереч війні наші діти матимуть змогу цікаво провести літо, як і має бути. Звичайно, в сьогоденні важко жити повноцінним життям, але позбавляти хлопчиків і дівчаток найкращих років і вражень ніхто не має права. Дитинство заряджає нас на усе життя, я хочу, щоб моя донька Настя запам’ятала друзів і веселощі, а не війну і обстріли. Вона з нетерпінням чекала на цю поїздку. Уявляла, як там буде чудово і яких нових друзів зустріне», — каже Марина Щербань, дружина інгульчанина-військовослужбовця Володимира Щербаня – до війни слюсаря цеху технічної води та шламового господарства ІнГЗК.

У двотижневій програмі для дітей є й розважальна частина, а саме – ігри, квести, майстер-класи, екскурсії до озер, гір і водоспадів, спортивні ігри та багато іншого.

«Щиро радію, що моя дитина матиме можливість надихнутися природою Карпат, спілкуватися з однолітками та отримати нові враження, які надовго запам'ятаються. Артем вперше їде у дитячий табір, вперше відвідає захід України. Він підготувався дуже добре, заздалегідь дізнався багато цікавих фактів про озеро Синевир та місцевість, де він буде проводити свій час. З нетерпінням вже чекає. Впевнена, що в такому прекрасному оточенні та з командою професіоналів наші діти будуть почувати себе захищеними. Ми високо цінуємо внесок Групи Метінвест в організацію змістовного відпочинку для наших дітей і вдячні за цю чудову ініціативу. Нам розповіли, що у програмі відпочинку на дітей чекає перспектива отримати цінні навички через психологічні тренінги та майстер-класи. Маю надію, що хлопці та дівчата повернуться додому з новими друзями, упевненістю в собі та незабутніми спогадами», – ділиться вйськовослужбовиця Світлана Матвієнко, у минулому машиніст конвеєра фабрики огрудкування ЦГЗК.

«Поки, чесно кажучи, на емоціях: збори, проводи, хвилювання, як дитина доїде, як адаптується, знайде спільну мову з однолітками… Тож трохи є тривожних почуттів. Але віримо, що все буде добре. Очікування від відпочинку тільки позитивні: ми були колись в тій місцевості, там дійсно казково красиво, дуже мальовничі краєвиди. Упевнена, що сину (йому 11 років) буде цікаво, несумно, та й взагалі, з огляду на війну в країні, це чудова можливість змінити оточення, познайомитися з іншими дітками, відпочити та відволіктися від реалій сьогодення. Адже останнім часом навчання відбувалося тільки онлайн, багато друзів Назара роз’їхалися, тож така подорож та нові відчуття, сподіваюся, будуть тільки на користь», – розповідає Катерина Петровська, дружина північанина-військовослужбовця Валерія Петровського – до війни слюсаря цеху сервісного обслуговування ПівнГЗК.

Нагадаємо, що нова програма психологічної реабілітації постраждалих унаслідок війни дітей співробітників компанії – Strong Generation Camp – Майбутнє запроваджена в межах  гуманітарної ініціативи Групи Метінвест «Рятуємо життя». На психологічне відновлення дітей Метінвест спрямує 9 млн гривень.

Діти співробітників Метінвесту відпочинуть та відновлять сили у Карпатах1

Діти співробітників Метінвесту відпочинуть та відновлять сили у Карпатах2

Діти співробітників Метінвесту відпочинуть та відновлять сили у Карпатах3

Діти співробітників Метінвесту відпочинуть та відновлять сили у Карпатах4

Діти співробітників Метінвесту відпочинуть та відновлять сили у Карпатах5

Діти співробітників Метінвесту відпочинуть та відновлять сили у Карпатах6

Діти співробітників Метінвесту відпочинуть та відновлять сили у Карпатах7

Діти співробітників Метінвесту відпочинуть та відновлять сили у Карпатах8

Діти співробітників Метінвесту відпочинуть та відновлять сили у Карпатах9

Діти співробітників Метінвесту відпочинуть та відновлять сили у Карпатах10

Джерело

Новости Кривого Рога