Діти військовослужбовців в Кривому Розі будуть безкоштовно харчуватись у навчальних закладах

Діти військовослужбовців в Кривому Розі будуть безкоштовно харчуватись у навчальних закладах

Для дітей наших Захисників і Захисниць, вихованців дошкільних та учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста, батьки яких були задіяні або загинули, перебувають у полоні чи пропали безвісти в ході бойових дій АТО і ООС, збройної агресії російської федерації, надається безкоштовне харчування в закладах освіти і виховання.

Для подання заяви можна звернутись, як до офісу «Я-Ветеран» Центру «Віза» (Центр Дії) так і до закладу освіти де навчається чи виховується дитина.

Необхідний перелік документів включає:

свідоцтво про народження дитини та документ про безпосередню участь батька або матері у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, або перебування у полоні чи на лікуванні.

В залежності від ситуації ці документи можуть бути різними. Ознайомитися з повним переліком документів можна на вебпорталі Центру "Віза" у розділі "Я-Ветеран"

Нагадуємо: прийом Воїнів та членів їх родин здійснюється в Центрі «Віза» (Центр Дії) першочергово без попереднього запису – при зверненні.

Джерело

Новости Кривого Рога