Для ароматної кави на доріжку: у приміщенні вокзалу «Кривий Ріг-Головний» здають в оренду площу під кавомат

Для ароматної кави на доріжку: у приміщенні вокзалу "Кривий Ріг-Головний" здають в оренду площу під кавомат

«Укрзалізниця» оголосила у системі Прозорро.Продажі перші онлайн-аукціони з оренди приміщень на понад 20 вокзалах країни: у Києві, Львові, Ужгороді, Трускавці, Кривому Розі, Дніпрі, Одесі та інших містах. Станом на 14 вересня 2023 року в системі виставлені 53 таких лоти. Про це повідомляють на сайті Прозорро. 

Серед обʼєктів на вокзалах, за які можна буде позмагатися на онлайн-аукціонах з оренди, — зони невеликої площі, призначені для вендингових апаратів, кавоматів, банкоматів та терміналів. Так, у столиці на Центральному залізничному вокзалі “Київ-Пасажирський” здаються в оренду 5 локацій під банкомати та кавʼярню. Переможці торгів матимуть право на укладення договору оренди терміном на 2 роки і 360 днів з правом пролонгації.

Читайте також: Жителі Дніпропетровщини заборгували енергетикам за спожиту електроенергію понад 700 млн грн. Такі дані наводять станом на 1 серпня 2023 року

У Кривому Розі на головному вокзалі у касовій залі також пропонують в оренду для встановлення кавомату 2м². Стартова ціна 1 923,14 грн. В описі також вказано, що будівля самого вокзалу – збудована у 1884 році і знаходиться у задовільном стані. Будівля вокзалу Кривого Рогу, зокрема, є об’єктом культурної спадщини.

Торги заплановані вже на 22 вересня. Змагатися за ці приміщення Укрзалізниці на прозорих е-аукціонах може кожен охочий.

Раніше ми писали: У 2023-му мешканцям Дніпропетровщини виписали понад 1 млн електронних рецептів на «доступні ліки». За більш ніж 900 тис з них аптеки вже видали медикаменти.

Джерело

Новости Кривого Рога