Для найменших: у Кривому Розі працює вже 40 дитячих садочків

Для найменших: у Кривому Розі працює вже 40 дитячих садочків0

У Кривому Розі кількість дитячих садочків, що відновили свою роботу з 17 квітня, збільшилась до 40. Відучора відкрились групи ще у двох дитсадках. Дитячі садочки, що мають укриття, розпочали роботу в експериментальному режимі чергових груп. Про це повідомляють в управлінні преси криворізького міськвиконкому.

Повідомляється також, що впродовж літа у місті запрацює 62 дитячих садочка.

Групи комплектуються для дітей загального розвитку та спеціальні — для дітей з особливими освітніми потребами (легкого та помірного ступенів прояву) на базі садочків комбінованого типу.

Читайте також: де у травні криворіжці можуть отримати проднабори у Саксаганському та Покровському районах

Першочергово приймаються заявки від батьків, що працюють на підприємствах міста, проходять службу у лавах ЗСУ або в інших підрозділах Сил Оборони.

Батьків попереджають, щоб записати дитину до садочка, необхідно звернутися до завідувача найближчого дитячого закладу і дізнатися про наявність місць або садочок, в якому вільні місця є.

Відкриття дитячих садочків залежить від облаштування укриттів та отримання дозволів від фахівців ДСНС. Роботи з ремонту та підготовки бомбосховищ у навчальних та лошкільних закладах планують завершити до початку нового навчального року. 

Раніше ми писали: у Кривому Розі є багатодітні сім’ї та родини, де виховують по десятеро дітей. Криворіжці та криворожанки створили близько 4 000 сімей, в яких виховують трьох та більше дітей. 

Джерело

Новости Кривого Рога