Для всіх, хто потребує: криворізькі волонтери безкоштовно роздають речі цивільним

Для всіх, хто потребує: криворізькі волонтери безкоштовно роздають речі цивільним0

Іноземні благодійники передали Кривому Рогу близько 700 кілограмів одягу. Гуманітарну допомогу зі Швеції планують роздати людям, які цього потребують. Жодних обмежень по соціальних категоріях не проводитимуть. Про це журналістам krivbasscity повідомила Юліана Березуцька, волонтерка 39 Жіночої сотні самооборони Кривого Рогу.

«Допомога, яку ми отримали від наших партнерів із фонду UkrainaHjälpen була направлена на потреби військових. Це і берці, і лопати, і ноші для госпіталів, генератори та багато іншого. Але після завантаження всіх цих речей виявилося, що в автомобілі залишається ще вільне місце, тому швейцарці додали туди ще й речі для населення Кривого Рогу. Ми дуже вдячні за таку допомогу для нашого війська і цивільних»,- розповіла Юліана Березуцька.

Читайте також: У Кривому Розі стартував проєкт «Сталеві криворіжці. По той бік фронту»

Серед речей, які можуть отримати люди, передусім, жіночий та дитячий одяг і взуття, а також дитячі іграшки. Також криворіжці у волонтерському штабі зможуть обрати постільну білизну, рушники, посуд та засоби особистої гігієни для жінок та багато іншого.

Також будуть роздавати одяг, який на благодійність віддали криворіжці.

Отримати речі для себе та своїх дітей ви зможете протягом двох днів, 30 та 31 травня, о 13:00 за адресою волонтерського штабу 39 Жіночої сотні самооборони: вул. Матусевича, 34/2.

Раніше ми розповідали, що 27 травня у 64 містах України до Європейського дня парків провели толоки. У Кривому Розі вона відбулася у парку «Тернівський».

 

 

 

Джерело

Новости Кривого Рога