До Дня міста у Кривому Розі пройшов масштабний турнір із дзюдо серед юнаків

До відзначення 248 річниці від дня заснування Кривого Рогу долучилося чимало містян. Серед них і спортивна молодь. 27 травня з нагоди свята у стінах ДЮСШ №10 стартував відкритий міський турнір із дзюдо серед юнаків 9-11 років. Взяли участь у змаганнях близько 70 спортсменів не тільки із нашого, а й інших міст. Цьогорічний турнір став уже 24 з моменту свого заснування. Відвідало його керівництво міста на чолі з в. о. голови Кривого Рогу Юрієм Вілкулом.

До Дня міста у Кривому Розі пройшов масштабний турнір із дзюдо серед юнаків

Ще у далекому 1998 році у Кривому Розі пройшов перший турнір з дзюдо серед юнаків під назвою «Малиш-крєпиш». Відтоді змагання отримали статус всеукраїнських, а щорічно на нього приїздило багато спортивної молоді з усіх регіонів країни. Через турнір пройшло чимало спортсменів, які згодом стали майстрами спорту міжнародного рівня, брали участь у Олімпійських іграх, отримували звання Чемпіона світу. 

Торік, через повномасштабне вторгнення, турнір вперше за багато років не відбувся. Цьогоріч, завдяки старанням ЗСУ та посильній роботі Ради оборони міста великий спорт повернувся до Кривого Рогу — й до Дня міста відкритий міський турнір стартував. Провести його у колишньому всеукраїнському форматі через військовий стан було надзвичайно складно, однак на змагання все одно приїхали гості із Дніпра та Запоріжжя. 

 «Бородьба дзюдо – прекрасний спорт. Для дітей – це все. Вони і рухаються, і вчаться швидко думати. Тому дуже добре, що цей турнір після такої вимушеної перерви повернувся», — відзначив Павло Сергійчук, один із співорганізаторів ще того, найпершого турніру.

Всього взяли участь у змаганнях близько 70 юних дзюдоїстів. Розпочалися вони із хвилини мовчання в пам'ять про полеглих захисників. На відкритті були присутні представники керівництва Саксаганської райради, де проводився турнір, міста, спортивної федерації дзюдо та профільних комітетів міськвиконкому.

Завітав на відкриття і виконуючий обов’язки міського голови Юрій Вілкул, який привітав присутніх, розповів, як саме місто продовжує підтримувати спорт навіть пропри війну та окремо наголосив: «Ми й надалі будемо докладати всіх зусиль, щоб дзюдо у нашому місті розвивалося та привертало до своїх лав все більше дітей і молоді».

Цьогорічне проведення турніру стало уже 24 за ліком. Наступного року очікується ювілейний 25-й турнір. Організатори вірять, що завдяки ЗСУ та за підтримки Ради оборони міста провести його вдасться у всеукраїнському форматі. 

Нагадаємо, нещодавно у Кривому Розі пройшов відкритий чемпіонат міста також зі спортивного більярду.

До Дня міста у Кривому Розі пройшов масштабний турнір із дзюдо серед юнаків1

До Дня міста у Кривому Розі пройшов масштабний турнір із дзюдо серед юнаків2

До Дня міста у Кривому Розі пройшов масштабний турнір із дзюдо серед юнаків3

До Дня міста у Кривому Розі пройшов масштабний турнір із дзюдо серед юнаків4

До Дня міста у Кривому Розі пройшов масштабний турнір із дзюдо серед юнаків5

До Дня міста у Кривому Розі пройшов масштабний турнір із дзюдо серед юнаків6

До Дня міста у Кривому Розі пройшов масштабний турнір із дзюдо серед юнаків7

До Дня міста у Кривому Розі пройшов масштабний турнір із дзюдо серед юнаків8

До Дня міста у Кривому Розі пройшов масштабний турнір із дзюдо серед юнаків9

До Дня міста у Кривому Розі пройшов масштабний турнір із дзюдо серед юнаків10

 

Джерело

Новости Кривого Рога