До евакуації населення затопленої Херсонщини доєднався криворіжець Олег Леонтьєв

До евакуації населення затопленої Херсонщини доєднався криворіжець Олег Леонтьєв0

Евакуація із населених пунктів на Херсонщині, які затопило після підриву греблі Каховської ГЕС, продовжується. За даними Міністерства внутрішніх справ України, евакуювати вдалося вже близько 1 400 людей.


Допомагає населенню правобережної Херсонщини і волонтер із Кривого Рогу Олег Леонтьєв. Разом із іншими волонтерами ГО “Парк та особливі друзі” криворіжець доєднався до евакуації місцевих на прохання Херсонської обласної військової адміністрації.


Читайте також: Благодійний хостел “24” у Кривому Розі готовий прийняти евакуйованих із Херсонщини.


На сторінці у соціальній мережі Facebook Олег публікує кадри з місця подій. На світлинах та відео видно, що подекуди річкова вода затопила населені пункти повністю — вода тримається на рівні дахів. Уникнути підтоплення вдалося лише тим домогосподарствам, що розташовані на вершинах річкових долин.


До евакуації населення затопленої Херсонщини доєднався криворіжець Олег Леонтьєв1   До евакуації населення затопленої Херсонщини доєднався криворіжець Олег Леонтьєв2


Фото: Олег ЛеонтьєвЧитайте також: Уряд виділив 1,5 млрд грн на новий водогін для Кривого Рогу.


Допомогти волонтерській організації, які евакуюють населення із Херсонщини, можна за наступними реквізитами:

  • рр: UA 98 305299 00000 2600 602 040 9752
  • АТ КБ “ПриватБанк”
  • МФО 305299
  • номер картки: 4246 0010 0370 5104


Якщо бажаєте надати речову допомогу громадській організації або допомогти інакше, телефонуйте за номером +38 (096) 840 41 02.


Раніше ми повідомляли, які наслідки має катастрофа на Каховській ГЕС для господарства України . За оцінками експертів, відновити сільське господарство регіону можна буде тільки після відбудови Каховської ГЕС – мінімум через п’ять років.

Джерело

Новости Кривого Рога