З 15 квітня до Криворізького ботанічного саду можна потрапити через центральний вхід. Про це повідомили працівники ботсаду.
Наразі у ботанічному саду квітнуть тюльпани, починає квітнути бузок, розквітають дерева магнолії.
До ботанічного саду вхід через центральні ворота з 15 квітня
Правила та вартість відвідування Криворізького ботанічного саду НАН України
Відтепер вхідний квиток на територію комплексу коштуватиме для містян 50 грн, для пенсіонерів, дітей учасників бойових дій — 25 грн, для осіб з інвалідністю, учасників бойових дій та дітей віком до 6 років вхід безкоштовний.
Фотосесія та весільна зйомка коштуватиме в середньому 250 грн за 1 годину.
Умови проведення екскурсій в оранжереях ботсаду:
Вартість – 75 грн з відвідувача
Мінімальна група – 15 осбі
Час проведення – 30 хв.
Умови проведення екскурсій на території ботсаду:
Вартість – 75 грн з відвідувача
Мінімальна група – 15 осбі
Час проведення – 1 година.
Екскурсії проводяться протягом року.
З цінами на посадковий матеріал та вартість абонементу можна ознайомитися за посиланням.
Зробити красиві фото запрошують в оранжерею азалій. Оранжерея працює в робочі дні з 8.00 до 15.00. Вихідні дні з 10.00 до 15.00.
Вхідний квиток для всіх категорій відвідувачів 50 грн. Діти до 6 років у супроводі батьків-безкоштовно. Люди з інвалідністю І та ІІ гр., учасники бойових дій, при наявності посвідчення-безкоштовно. Діти (шкільний вік) учасників бойових дій , при наявності підтверджуючих документів-25 грн.
Раніше ми писали: Наприкінці березня та у першій половині квітня територія Криворізького ботанічного саду НАН України наповнюється особливою атмосферою — саме в цей час масово зацвітають форзиції.