До місця призначення тепер можна доїхати швидше: в Укрзалізниці повідомили як це зробити

Фото з мережі інтернет

Укрзалізниця випустила чергове оновлення застосунку для придбання квитків. Він дозволяє налаштувати маршрут поїздки з урахуванням економії вашого часу. Про це повідомили в пресслужбі Укрзалізниці.

Менше годин перебувати у дорозі вам дозволить налаштована система пересадок. І якщо раніше їх було надто складно підібрати самостійно, то тепер застосунок все зробить замість вас.

«Додали можливість купувати квитки в застосунку, обираючи найоптимальніші та найзручніші варіанти пересадок. Деколи маршрут із пересадкою є навіть швидшим за прямий. Тож обирайте різні варіанти та подорожуйте залізницею», — зазначив директор департаменту з питань інформаційних технологій АТ «Укрзалізниця» Ернест Клименко.

Читайте також: до пасажирських поїздів повернулася воєнізована охорона: що треба знати

При цьому, у застосунку все прораховано так, що для пасажира пересадки не створять ніякого дискомфорту:

мінімальний час на пересадку між різними поїздами — 20 хвилин (щоб пасажири мали час зорієнтуватись на станції);

максимальний час у дорозі — 36 годин (пересадки, які вимагатимуть більшого часу в дорозі, не пропонуватимуться пасажирам);

підбір максимально зручних рейсів для пересадок, з мінімальною відстанню по маршруту.

Крім цього, тільки в застосунку доступна додаткова логіка пересадки: пасажир може пересісти всередині одного й того самого поїзда. Якщо в поїзді немає одного вільного місця протягом всього маршруту — система запропонує пасажиру під час поїздки просто пересісти на інше місце, яке звільнить пасажир, що виходить раніше. В такому випадку пасажиру прийде два квитки на один і той самий поїзд.

Завантажити застосунок можна в App Store або Google Play за посиланням.

Раніше ми писали: Укрзалізниця допомагає повернути забуті у купе речі: корисні контакти.

Джерело

Новости Кривого Рога