До Міжнародного дня захисту дітей створили святкову атмосферу маленьким криворіжцям та подарували приємні сюрпризи на святі «Країна дитинства»

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей — 1 червня в парку «Саксаганському» відбувся міський науково-технічний полігон Kryvbas Children Techno Event та гала-концерт 5 міського фестивалю дитячої художньої творчості «Наші таланти, тобі Криворіжжя!». Голова Ради оборони міста привітав хлопчиків, дівчаток та їхніх батьків з їх святом.

До Міжнародного дня захисту дітей створили святкову атмосферу маленьким криворіжцям та подарували приємні сюрпризи на святі «Країна дитинства»

У Кривому Розі продовжують функціонувати позашкільні заклади — палаци культури районні центри дитячо-юначої творчості, станції юних техніків, клуби юних моряків та авіаторів, центри туризму і краєзнавства та інші. Саме ці заклади представили свої здібності на святі.

Вітаючи юних криворіжців Олександр Вілкул підкреслив: «Діти – це наше майбутнє й сенс життя. День захисту дітей – це важливе свято й для дорослих. Адже, всі, хто працює з малечею – батьки, освітяни, лікарі, соціальні працівники, об’єднані величезною метою — створити щасливе дитинство для нашого підростаючого покоління. І саме зараз, коли в нашій країні війна, прагнення, аби наші діти жили в мирі, без звуків повітряних тривог і обстрілів, додають нам сил нищити ворога й скоріше наближати Перемогу. Маленькі українці не мають ховатися в укриттях від вибухів, а лише посміхатись та радіти усьому, що їх оточує. За це Україна і воює!».

Місто організувало для юних криворіжців надзвичайно цікаву та захоплюючу програму. Так, перервами на тривоги, головне безпека. Але з великим задоволенням хлопці та дівчата взяли участь у науково-технічному полігоні Kryvbas Children Techno Event. Діти мали змогу особисто долучитись до різноманітних дійств. Вони відвідали технічні термінали, де отримали натхнення від творчої роботи. Також на майданчику проходила квест-гра «Техно-мікс», у якій змагались команди найкращих юних техніків закладів позашкільної освіти міста. Крім терміналів, усі присутні могли відвідати й інші – «Туристичний», в якому можна було подолати перешкоди на мотузках та «Авіаморський» — з елементами гри «Секрети морського вовка» і стати учасником практичного заняття з парашутної підготовки.

«Незважаючи на воєнний стан, наше місто продовжує надавати дітям можливості для розвитку їх здібностей, талантів у всіх закладах позашкільної освіти. Так, ми переконані, що відкриття позашкільних закладів освіти у форматі офлайн було доречним рішенням. Сьогоднішнє свято ще раз показує, як багато юних талантів та розумників підростає на криворізькій землі! Й робота наших позашкільних закладів вносить свій величезний внесок у розвиток наших дітей, в їх радісні емоції, творче спілкування. А це так важливо — особливо зараз. Окрім того, ми не порушуємо багаторічну традицію й вітаємо сьогодні подарунками наших майбутніх першачків, які народилися у День міста 6 років тому. Нехай наші діти зростають у любові та мирі!», — додав О. Вілкул.

Місто забезпечує програму постійного соціального захисту особливих дітей, підтримує громадські організації, що об’єднують цих дітей, їх сім’ї. І сьогодні, до Міжнародного дня захисту дітей, 450 дітей — з міських громадських організацій, що об’єднують наших земляків з обмеженими можливостями — отримали солодкі подарунки.

Також на сцені літнього майданчика у парку відбувся гала-концерт кращих творчих колективів (солістів) V міського фестивалю дитячої художної творчості «Наші таланти, тобі Криворіжжя!». Дипломами департаменту освіти і науки виконкому Криворізької міської ради будуть нагороджені 54 творчих колективів (солістів) закладів освіти міста з усіх районів в чотирьох номінаціях. Окрім того, 9 майбутніх першокласників, які народилися у День міста в 2017 році, отримали сертифікати на придбання шкільних портфелів та канцелярських наборів.

До Міжнародного дня захисту дітей створили святкову атмосферу маленьким криворіжцям та подарували приємні сюрпризи на святі «Країна дитинства»1

До Міжнародного дня захисту дітей створили святкову атмосферу маленьким криворіжцям та подарували приємні сюрпризи на святі «Країна дитинства»2

До Міжнародного дня захисту дітей створили святкову атмосферу маленьким криворіжцям та подарували приємні сюрпризи на святі «Країна дитинства»3

До Міжнародного дня захисту дітей створили святкову атмосферу маленьким криворіжцям та подарували приємні сюрпризи на святі «Країна дитинства»4

До Міжнародного дня захисту дітей створили святкову атмосферу маленьким криворіжцям та подарували приємні сюрпризи на святі «Країна дитинства»5

До Міжнародного дня захисту дітей створили святкову атмосферу маленьким криворіжцям та подарували приємні сюрпризи на святі «Країна дитинства»6

Джерело

Новости Кривого Рога