До школи готові: мешканці Новопільської громади на Криворіжжі отримали шкільні автобуси

До школи готові: мешканці Новопільської громади на Криворіжжі отримали шкільні автобуси

Третя партія автобусів вирушила до ліцеїв та гімназій регіону. Загалом 6 машин. Вони підвозитимуть дітей у Новопокровській і Першотравневській громадах. Отримають нові автобуси і школярі Новопільської громади на Криворіжжі. Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«Вручили освітнім закладам вже всі 26 нових машин, які придбали цьогоріч державним та місцевим коштом. Транспорт готовий стати до роботи в новому навчальному сезоні. А він, де це можливо, буде офлайн або в змішаній формі. Всупереч війні, наші хлопці та дівчата мають здобувати знання. І діставатися на уроки з комфортом», – зазначив начальник Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.

Читайте також: У Кривому Розі працюють 69 дитячих садочків і їх кількість постійно збільшується. 

До школи готові: мешканці Новопільської громади на Криворіжжі отримали шкільні автобуси1

Фото пресслужби Дніпропетровської ОВА

Сергій Лисак, зокрема, зазначив, що поповнювати шкільний автопарк допомагають й міжнародні партнери. Вони подарували регіону майже два десятки автобусів. Ще 11 мають приїхати від Данії.

«Безмежно вдячний і нашим педагогам. Бо вони, попри всі складнощі, стараються дати дітям найкраще», — додав очільник регіону.

Раніше ми писали: Щороку психологиня Світлана Ройз оновлює добірку порад для дорослих (батьків і опікунів), як підготувати дитину до початку навчального року в умовах сьогодення

Джерело

Новости Кривого Рога