Додатково 1,6 мільйонів гривень виплатять у Кривому Розі постраждалим внаслідок обстрілів: подробиці

Додатково 1,6 мільйонів гривень виплатять у Кривому Розі постраждалим внаслідок обстрілів: подробиці

Мешканці Кривого Рогу, постраждалі внаслідок ракетної атаки, отримають додаткову допомогу. Про це повідомив Євген Ситниченко, голова Криворізької РДА.

Читайте також: ракетна атака по Кривому Рогу 31 липня: жахливі наслідки російського обстрілу (відео)

У Кривому Розі з міського бюджету виплатили матеріальну допомогу 432 родинам будинки яких були пошкоджені внаслідок обстрілів. До Державної казначейської служби України надійшли платіжні доручення на виплату допомог ще 115 родинам.

Зокрема, 30 мешканцям зруйнованого під’їзду по вулиці Українській надано по 40 тисяч гривень на першочергові потреби, загалом це близько 1 мільйона гривень.

Також у виконавчому комітеті підготували проект рішення на виплату ще 87 мешканцям інших постраждалих будинків на суму 1,6 мільйонів гривень. 

Чотири родини отримали кошти на поховання 5 загиблих на суму 125 тисяч. Люди продовжують звертатися по допомогу. Роботи з постраждалими тривають.

У лікарні міста Кривий Ріг перебуває ще троє постраждалих. Їхній стан лікарі оцінюють як середньої тяжкості.

Нагадаємо, 31 липня росіяни завдали ракетних ударів по житловому будинку та навчальному закладу Кривого Рогу. Внаслідок цієї трагедії загинули шестеро людей, серед яких одна дитина.

Раніше ми писали: у Кривому Розі більше пів сотні родин з пошкодженого будинку отримали виплати з міського бюджету: подробиці.

Джерело

Новости Кривого Рога