Докладно про наслідки ракетного удару по Кривому Розі 19-го вересня

Вночі країна-терорист знову атакувала Україну крилатими ракетами та БПЛА. Атакував ворог і Кривий Ріг. ППО підтвердило, що це була балістика – «Іскандер-М»

190923 30 min

Вибуховою хвилею на одному з мікрорайонів Кривого Рогу пошкоджені дитячий садок, школа, лікарня, по уточненим даним – вже 29 житлових багатоповерхових будинків та 1 одноповерховий, повідомляють в Раді оборони міста.

В квартирах повилітали вікна, вікна розбиті у під’їздах, є проблеми з балконами.
У чотирьох будинках пошкоджено покрівлі.
Всього в постраждалих будинках мешкають понад 5 тисяч мешканців.

З 9-ї ранку на базі школи оперативно створили штаб ліквідації наслідків.
Були надані необхідні будматеріали з міського матрезерву: щільна плівка, дерев’яні рейки, листи ОSB, будівельні цвяхи, інше.

Приймаються заяви від мешканців на пошкоджене майно та матеріальну допомогу з міського бюджету.

Що стосується вікон, балконів, під’їздів, то за сьогодні комунальники все закривають плівкою та ОSB. Потім, впродовж одного тижня, максимум 10-ти днів, бригади проведуть скління вікон в під’їздах.

Люди, в яких постраждало їх особисте майно – це вікна, двері, балкони, отримають допомогу від міста грошима після надходження всіх пакетів документів.

На місці вибуху Іскандер-М працює вся необхідна техніка, бригади комунальників, 28-метрові вишки.

Головне – без втрат.

У місті продовжується допомога постраждалим після ракетної атаки по місту 8-го вересня. Вже 304 криворіжця отримали грошову допомогу від міста, ще 36 отримають завтра-післязавтра. Всього звернулися за допомогою 363 криворіжця. Також людям надані будматеріали, надається допомога з ремонтом дахів – на деяких будинках треба міняти не просто шифер, а й несучі конструкції, тому роботи багато.
Стосовно постраждалого будинку по вулиці Героїв АТО, 75. З міського бюджету вже виплачено 20,1 млн. грн. на придбання 33-х квартир – тим людям, житло яких визначено спеціальною комісією за висновками експертизи як те, що не підлягає відновленню. По іншим квартирам або йде оформлення спадщини, що займає час, або люди знаходяться за кордоном. Там ще 7 квартир. Крім того, матеріальну допомогу на суму 11,8 млн. грн. вже виплачено 643 жителям, чиє житло було пошкоджено під час обстрілів 13 червня.

Щодо будинку по вулиці Українській, в який 31-го липня влучила ворожа ракета, то вже 14 родин з числа мешканців 4-го під’їзду отримали кошти з міського бюджету на придбання квартир. За рештою квартир також готуються необхідні для виплат документи. Взагалі, 30,4 млн. грн. від міста отримали 726 мешканців Центрально-Міського району, які постраждали від ракетного удару 31 липня.

Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога