Домашня перемога «в суху»: «Кривбас» обіграв харківський «Металіст 1925» з рахунком 3:0

28 квітня у у 26 турі УПЛ «Кривбас» в домашній обстановці зустрівся з харківським «Металістом 1925». Червоно-білі контролювали гру з перших хвилин і протягом першого тайму заробили три очки. Харківʼянам зламати оборону «Кривбасу» так і не вдалося. Домашній матч завершився з рахунком 3:0.

Перший символічний удар зробив наймолодший учасник ФК «Кривбас» Марк у супроводі віце-президента футбольного клубу Сергія Мазура.

Вже на п'ятій хвилині Максим Задерака забив перший м’яч у ворота суперника, зламавши плани на гру харків’янам. Далі наші хлопці продовжили тиснути і на 37 хвилині Микитишин замкнув дальню стійку – 2:0. На 43 хвилині снаряд потрапив до Максима Луньова і той не залишив шансів воротарю «Металіста 1925» – 3:0. У другому таймі харків’яни так і не змогли зібратися, а «Кривбасівці» –  реалізувати вдалі моменти, тож рахунок залишився незмінним.

Головний тренер харківського «Металіста 1925» Віктор Скрипник  так прокоментував виїзну поразку: «По грі: як-то кажуть – все на табло. «Кривбас» — дуже потужна команда та заслуговує тих місць, за які вони борються, знаходяться. Дуже складно, коли ти вже на 4 хвилині І ти вже позаду. Це тільки окриляє суперника та засмучує моїх злопців. Сьогодні програли, і програли з великим рахунком. У нас ще є шанси, математичні, ми ще граємо чотири гри, з них три домашні».

«Думаю, ті, хто бачив гру, усе розуміють: ми контролювали хід подій на полі. Наш повний контроль над грою. Хлопці гарно себе проявили, показали високий пресинг, контроль мʼяча та забили дуже хороші голи. Прикро тільки, що не всі моменти забили, адже їх було вдосталь, але то вже таке… Найголовніше, що перемогли, взяли три очки, тепер рухаємось далі», — зазначив головний тренер криворізького «Кривбасу» Юрій Вернидуб.

Нагадаємо, що юні рукопашники з Кривого Рогу показали високі результати на міжнародній арені.