Домедична допомога та управління дронами: з 1 вересня у школах України стартує пілотний проєкт «Захист України»

Фото з мережі інтернет

З вересня Міністерство освіти і науки України планує навчати у школах домедичній допомозі, мінній безпеці, керуванні дронами та орієнтуванні на місцевості. Про це повідомив міністр освіти і науки України Оксен Лісовий у Facebook.

Читайте також: чемпіонат України з плавання: юні плавці з Кривого Рогу привезли медалі

Пілотний проєкт оновленої шкільної дисципліни має пройти апробацію. Вона відбуватиметься у школах різних регіонів України. На основі відгуків учителів і учнів, що братимуть участь у пілотному проєкті, програму дисципліни буде фіналізовано.

«Щоб пілот проєкту відбувся успішно, МОН організує курс для вчителів. Для цього залучаємо до співпраці міжнародні і громадські організації, які мають досвід у навчанні дорослих. Зокрема тих спеціалістів, які готові навчати вчителів роботи із симуляторами FPV дронів, мають спеціалізацію у топографії, домедичній допомозі та запобіганні травматизму, — ці навички необхідні у повсякденному житті», — пояснив Оксен Лісовий.

Проєкт спрямований на здобуття більшої практики, актуальних знань, навичок та життєво необхідних умінь. За словами міністра, попередні опитування довели, що в таких знаннях зацікавлені як учні, так і учениці. 

Раніше ми писали: легкоатлетки з Кривого Рогу обійшли всіх суперниць у чемпіонаті України.

Джерело

Новости Кривого Рога