«Допоможи солдату»: в Кривому Розі провели благодійний концерт на підтримку наших захисників

Криворіжці не перестають допомагати нашим воїнам, які на передовій захищають кожного з нас. Для закупівлі необхідних на фронт речей, в Кривому Розі провели благодійний концерт.

6 квітня, в рок-клубі «MADiSAN» відбувся благодійний концерт «Допоможи солдату». На сцені виступали криворізькі рок-групи, що стали переможцями Всеукраїнського фестивалю «Червона рута» у 2017 році: «Генеза», «Роялькіт», «220v». Всі артисти виступали безкоштовно на підтримку української армії. Рок-клуб приймав благодійний концерт, взявши символічну суму за оренду.

У рок-клубі була фотозоні від волонтерів ГО «39 Жіноча сотня», де всі бажаючі могли приміряти бронежилет, каску і сфотографуватися з «мухою». Масксетка, яка використовувалася для фотозоні, найближчим часом поїде в зону ООС для бійців.

На концерт «Допоможи солдату» приїхали криворіжці з усіх районів міста і вдалося зібрати 8 312 грн. Як повідомила співорганізатор концерту — Дар’я Бутенко, з цієї суми буде оплачена оренда рок-клубу і доставка апаратури (1150 грн.), Всі інші гроші будуть передані волонтерам ГО «39 Жіноча сотня м.Кривий Ріг».

Глава волонтерської громадської організації Юліана Калин повідомила, що саме буде закуплено для бійців на позиції, які дислокуються під Авдіївка.

«На фронт передові позиції ми плануємо закупити глушники з вогнегасниками, перехідники для РПГ, основу для масксетей, якісне масло для зброї і трохи медикаментів. Це те, що дуже необхідно для наших хлопців — захисників, для їх життя і здоров’я. Війна вже 5 років. Так, саме війна, незважаючи на офіційну назву і те, що нам показують з екранів телевізорів. Я знаю, що багато хто обурений. «нехай при владі просять», «куди йде наш військовий збір», «нехай за свої купують». Я це чую постійно, але хочу сказати, що дійсно багато необ димого хлопці купують самостійно, є пункти які через 5 років статутом не передбачені і МО та ГШ їх не забезпечують, але по факту вони дуже необхідні. Саме тому, хочеться вірити, що незважаючи на вибори, політичну ситуацію, економічну, є люди, які розуміють всю важливість питання і не залишаються осторонь. Адже хлопці тримають фронт там, щоб був мир тут «, — зазначила Юліана Калин.

Новости Кривого Рога