Доступна вакцинація: медпрацівники Криворіжжя будуть проводити щеплення у автобусі

Фото Криворізький районний відділ ДУ Дніпропетровського обласного центру контролю та профілактики хвороб

На Криворіжжі вакцинацію зробили доступнішою для людей. Мобільні медичні бригади отримали модифікований автобус для проведення щеплень. Про це повідомили у Криворізькому районному відділі Державної установи «Дніпропетровський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України».

Читайте також: з 1 липня в Україні завершується дія карантину через COVID-19, — заява

Модифікований автобус для щеплень у Криворізькій об’єднаній територіальній громаді з’явився завдяки Міністерству охорони здоров’я України в рамках ініціативи представництва ВООЗ в Україні.

Новий транспортний засіб будуть використовувати мобільні бригади медичних працівників Центрів первинної медико-санітарної допомоги. Перш за все, автобус призначений для вакцинування мешканців віддалених куточків Криворіжжя, а також для щеплення внутрішньо переміщених осіб, уразливих груп населення, зокрема, людей літнього віку та людей із хронічними захворюваннями.

Для потреб громади автобус переробили і удосконалили: він модифікований для проведення вакцинації людей, обладнаний підйомною платформою, яка дозволяє перевозити людей на інвалідних візках, має 35 пасажирських місць.

Тепер у ньому можна щепити мешканців проти інфекційних захворювань, у тому числі від COVID-19, дифтерії, кору, паротиту, правця та інших інфекцій.

Поява такого автобусу у громаді дає змогу вакцинувати людей на місці або привозити їх у найближчі пункти вакцинації. Виїзд у віддалені райони забезпечить максимальну доступність вакцинації для населення і допоможе уникнути спалахів інфекційних хвороб, яким можна запобігти шляхом вакцинації.

Раніше ми писали: профілактичні щеплення дорослим і дітям: у медзакладах області є 200 тисяч доз вакцин від різних інфекцій.

Джерело

Новости Кривого Рога