Довічне ув’язнення загрожує агентці рф, яка наводила російські «Гради» і «Шахеди» на Херсон

Служба безпеки України затримала агентку російських спецслужб, яка коригувала повітряні удари рф по звільненому Херсону.

Протягом останнього місяця жителька Херсона передавала агресору геолокації Сил оборони, місця базування та переміщення українських захисників, намагалася визначати їхню орієнтовну кількість і наявність військової техніки. За її координатами російські окупанти здійснювали регулярні удари по місту, застосуючи реактивні системи залпового вогню «Град» і дрони-камікадзе «Шахед».

В агентки вилучено засоби зв’язку із доказами розвідувально-підривної діяльності на користь рф.

Наразі слідчі Служби безпеки повідомили затриманій про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану ). Зловмисниця перебуває під вартою. Їй загрожує довічне ув’язнення.

 

Довічне ув’язнення загрожує агентці рф, яка наводила російські «Гради» і «Шахеди» на Херсон0 Довічне ув’язнення загрожує агентці рф, яка наводила російські «Гради» і «Шахеди» на Херсон1 Довічне ув’язнення загрожує агентці рф, яка наводила російські «Гради» і «Шахеди» на Херсон2 Довічне ув’язнення загрожує агентці рф, яка наводила російські «Гради» і «Шахеди» на Херсон3

Джерело

Новости Кривого Рога