Другі роковини смерті: у Кривому Розі пройшла панахида за загиблим мером Костянтином Павловим

Людина, яка несамовито любила життя та всіх оточуючих. Завжди відкрита, чесна та щира. Саме таким Кривий Ріг запам’ятав мера Кривого Рогу Костянтина Павлова, який загинув 15 серпня 2021 року на порозі свого дому від кулі.

Другі роковини смерті: у Кривому Розі пройшла панахида за загиблим мером Костянтином Павловим

Сьогодні на Центральному кладовищі, поблизу алеї Героїв, людно, як і два роки тому. 15 – серпня роковини смерті міського очільника  Костянтина Павлова. Його родина,  в. о. міського голови Кривого Рогу Юрій Вілкул, голова Ради оборони міста Олександр Вілкул, депутати міської ради, районні очільники, небайдужі люди – усі прийшли з величезною кількістю квітів до могили народного криворізького мера. 

Син спочилого градоначальника, Юрій Павлов, згадує рідкісні моменти спільного дозвілля з батьком. Каже: їх було небагато, адже Костянтин Павлов жив своєю роботою. 

«Я впевнений, що він запам'ятався як добра і світла людина, яка була готова допомогти кожному. Для мене, як для сина, він завжди був прикладом. Люблячим чоловіком і батьком. Завжди він дбав і про мою маму, і про мене. Дуже його не вистачає. Я вдячний усім, хто його пам'ятає, згадує, приходить на цвинтар. Вдячний усім, для кого також, як і для нашої родини, це скорботний день. Світла пам'ять», — зазначив Юрій Павлов.

За свою каденцію очільника міста він запровадив безкоштовний проїзд у комунальному транспорті через «Картку криворіжця», підняв розмір компенсації на розрахування з квартплатою. Зрушив питання реконструкції 4-го Зарічного завдяки залученню експертів з Європи та самих мешканців мікрорайону. Ще у день поховання влада вирішила, що зробить все, аби починання  Павлова продовжилися. 

«Це втрата, біль від якої не лікує час. Особливо це зараз відчувається у важкі часи війни. Я можу лише уявити, наскільки би він був нам корисний, з його досвідом та любов’ю до міста. Він був справжній патріот», — додає радник голови Ради оборони Кривого Рогу Олександр Піскун. 

Костянтин Павлов жив Кривим Рогом. Він мав плани на багато років вперед. Завжди оточував себе містянами. А вони полюбляли з ним фотографуватися. Павлов народився тут, виріс, вчився. Тому його знали сотні людей.  Звання «народного мера» — 100% про Павлова. 

«Спогади про той день, коли вбили Костянтина Юрійовича, вони не покидають. Ми сьогодні згадуємо, яким він був добрим, як допомагав всім людям. Це була людина на своєму місці, людина з великої літери, яку любили тисячі криворіжців. Я вірю, що наш мер з Богом. Він на це заслуговує», — каже депутатка криворізької міськради та заступниця голови Ради оборони Кривого Рогу Вікторія Третяк. 

Нагадаємо, нашого градоначальника Костянтина Павлова поховали 19 серпня 2021 року. У цей важкий день його провели в останню путь понад 70 тисяч містян. Йому було 48 років. Павлов пропрацював на посаді мера близько 9 місяців.

Другі роковини смерті: у Кривому Розі пройшла панахида за загиблим мером Костянтином Павловим1

Другі роковини смерті: у Кривому Розі пройшла панахида за загиблим мером Костянтином Павловим2

Другі роковини смерті: у Кривому Розі пройшла панахида за загиблим мером Костянтином Павловим3

Другі роковини смерті: у Кривому Розі пройшла панахида за загиблим мером Костянтином Павловим4

Другі роковини смерті: у Кривому Розі пройшла панахида за загиблим мером Костянтином Павловим5

Другі роковини смерті: у Кривому Розі пройшла панахида за загиблим мером Костянтином Павловим6

Другі роковини смерті: у Кривому Розі пройшла панахида за загиблим мером Костянтином Павловим7

Джерело

Новости Кривого Рога