Два перших місця здобули юні акордеоністи із Кривого Рогу на міжнародному творчому конкурсі

9 квітня підбили підсумки міжнародного конкурсу мистецтв Star of talent, який проходив одразу у чотирьох країнах Європи та США. Показати свої вміння та позмагатися за відзнаки взялися і криворіжці – вихованці школи мистецтв №2, акордеоністи Кирило Дєдок та Анна Касьян. Обидва посіли перше місце у своїх категоріях, про що 12 травня повідомила школа на своїй сторінці в соцмережі.

Два перших місця здобули юні акордеоністи із Кривого Рогу на міжнародному творчому конкурсі

Одночасно в Франції, Польщі, Болгарії та США із початку лютого до квітня проходив двотуровий міжнародний конкурс мистецтв Star of talent. П’ятою у списку країн-учасниць творчих змагань стала Україна за підтримки Міністерств освіти і науки, культури та інформаційної політики, а також громадської організації «Спілка молоді».

Брали участь у конкурсі молоді таланти не тільки із України, а й з усієї Європи та світу. Кривий Ріг на творчих змаганнях представляли вихованці музикального відділу школи мистецтв №2 Кирило Дєдок та Анна Касьян. 

Виконання композиції на акордеоні принесло криворіжцям два перших місця у своїх категоріях. Допомагала готуватися до змагань та надихала юних талантів досвідчена наставниця Тетяна Лутцева, за що також отримала відзнаку від організаторів.

Нагадаємо, нещодавно вихованець у Міжнародному конкурсі мистецтв однієї із міських шкіл здобув одразу два срібла. 

Два перших місця здобули юні акордеоністи із Кривого Рогу на міжнародному творчому конкурсі1

Джерело

Новости Кривого Рога