Два ракетних удари по Кривому Розі – влада доповіла про…

Вночі ворог знову атакував наше місто крилатими ракетами Х101/555. Три ракети влучили до двом промисловим підприємствам в Кривому Розі, які не мають жодного відношення до військових, повідомив голова Ради оборони міста Олександр ВІЛКУЛ

150623 33 min

За інформацією Повітряних Сил ЗСУ, вночі над Україною була збита одна ракета – яка також летіла до Кривого Рогу, та 20 ударних дронів «Shahed» — з яких 5 було збито над нашою областю.

У результаті отриманих від ракетного удару травм 38-річний працівник одного з підприємств міста перебуває у лікарні у стані середньої тяжкості. Завдяки працівникам підприємств, які після оголошення тривоги пішли в укриття, більше поранених немає.

Руйнування значні.
Виникли пожежі, але ДСНС та екстрені служби швидко їх загасили.
Ліквідація наслідків продовжується.

У Кривому Розі продовжується допомога мешканцям постраждалих будинків від ракетного удару 13-го червня. Працюють комісії з оцінки збитків і вже є перші прийняті рішення виконкому про надання людям матеріальної допомоги.

Наразі допомогу отримають 20 домогосподарств, на загальну суму 275 тисяч гривень.
Для кожної квартири розмір грошової допомоги визначається залежно від завданої шкоди.

Також, місто виділило кошти на вирішення соціально-побутових питань мешканцям зруйнованої п’ятиповерхівки.

12 родин отримають 320 тисяч гривень, сума виплат становитиме від 20 до 40 тисяч.
По всім іншим домоволодінням комісія працює, виплати будуть продовжуватися й надалі.

Також сім’ям загиблих криворіжців виділено по 25 тисяч гривень на поховання.
На жаль, жертв цього ракетного удару стало 13.
Від опіків, несумісних із життям, сьогодні ввечері помер Сергій Кузьмич Гуриця, 38 років, монтажник одного із підприємств. Співчуття рідним та близьким…

У лікарні перебуває 8 поранених, їм надається вся необхідна допомога.

Чотирьом людям — одній сім’ї та одній жінці — надано допомогу з поселенням, вони також забезпечені гарячим харчуванням. Інших запитів на розселення не надходило, але, містом підготовлено такі об’єкти із забезпеченням 3-х разового безкоштовного харчування.

Стосовно зруйнованої п’ятиповерхівки, незабаром буде повне обстеження її фахівцями, після чого буде прийнято рішення або про відновлення будинку, або про виділення коштів людям на купівлю квартир.

На сьогодні вже оформлено 158 повідомлень про пошкоджене майно у державну «Дію. Також прийнято 470 заявок на допомогу за кошти міського бюджету.

Продовжують працювати бригади комунальників, задіяна уся необхідна комунальна техніка. Всі необхідні матеріали були видані і людям, і ОСББ, і управителям.

Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога