Двох дітей евакуювали з-під обстрілів на Херсонщині до Кривого Рогу: відео

Двох дітей евакуювали з-під обстрілів на Херсонщині до Кривого Рогу: відео0

Зі звільнених від російських окупантів територій України триває евакуація мирного населення. З рідних населених пунктів виїжджають через постійні обстріли. Зокрема, триває евакуація із міст та сіл Херсонської області. Людей відправляють, зокрема, і до Кривого Рогу.


Читайте також: Евакуаційні рейси: з громад Дніпропетровщини, які обстрілюють росіяни, вивозять людей.


Днями до Кривого Рогу вирушила жінка із двома дітьми. Правоохоронці допомогли евакуювати родину із селища Веселого Новокаховської громади. Хоча селище давно звільнили від окупантів, але його щодня накривають вогнем росіяни. Жити там стало нестерпно.


Новими криворіжцями стануть чотирирічний хлопчик, шестирічна дівчинка та їх мама. Всіх трьох вивезли із селища за попередньою згодою. Про це повідомили у Херсонській обласній військовій адміністрації.


У Херсонській ОВА планують продовжувати роботу із місцевим населенням, аби переконати якомога більше людей поїхати до безпечних місць.Раніше у Telegram-каналі krivbass.city ми повідомляли , що медики готують до евакуації підлітка, який підірвався на ворожій міні у Великоолександрівській громаді на Херсонщині. 17-річного хлопця планують транспортувати до Кривого Рогу.

Джерело

Новости Кривого Рога