Двох жителів Дніпропетровщини підозрюють в підтримці російського загарбництва

Жителька Дніпра та мешканець Жовтих Вод у інтернеті активно підтримували дії російської армії на території України та виступали проти незалежності нашої держави.

За даними слідства, підозрювані під час повномасштабного вторгнення рф на територію України поширювали дописи з проросійських спільнот.

У забороненій соціальній мережі житель міста Жовті Води неодноразово під публікаціями розміщував коментарі із підтримкою дій збройних формувань рф.

Мешканка Дніпра, використовуючи власний акаунт, поширювала матеріали, спрямовані на приниження національної честі та гідності українців.

За процесуального керівництва Жовтоводської окружної та Лівобережної окружної прокуратури міста Дніпра обом  громадянам повідомлено про підозру в колабораційній діяльності та порушенні рівноправності громадян залежно від їх національної та регіональної належності (ч. 1 ст. 111-1, ч. 1 ст. 161 КК України).

Двох жителів Дніпропетровщини підозрюють в підтримці російського загарбництва0 Двох жителів Дніпропетровщини підозрюють в підтримці російського загарбництва1 Двох жителів Дніпропетровщини підозрюють в підтримці російського загарбництва2 Двох жителів Дніпропетровщини підозрюють в підтримці російського загарбництва3

Джерело

Новости Кривого Рога