Двоє службовців Дніпропетровщини підозрюються у розтраті понад 4,3 млн грн бюджетних коштів

За процесуального керівництва Правобережної окружної прокуратури міста Дніпра повідомлено про підозру ексдиректору та інспектору з технагляду Департаменту капітального будівництва Дніпровської міськради за фактами розтрати чужого майна та службового підроблення.

За даними слідства, у 2021 році між Дніпровською міською радою та  приватним підприємством укладено договір щодо будівництва системи водовідведення на території міста.

Службовці внесли до офіційних документів завідомо неправдиві відомості щодо обсягів виконаних робіт, які фактично не виконувались.

Проведеною в ході слідства експертизою встановлено, що внаслідок дій підозрюваних завдано понад 4,3 млн грн збитків територіальній громаді Дніпра.

У ході санкціонованих обшуків за місцем роботи та мешкання фігурантів вилучено договори та інші документи, що підтверджують протиправну діяльність.

Наразі прокурором скеровано клопотання до суду щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою.

Двоє службовців Дніпропетровщини підозрюються у розтраті понад 4,3 млн грн бюджетних коштів0 Двоє службовців Дніпропетровщини підозрюються у розтраті понад 4,3 млн грн бюджетних коштів1 Двоє службовців Дніпропетровщини підозрюються у розтраті понад 4,3 млн грн бюджетних коштів2

Джерело

Новости Кривого Рога