Джавеліна, Ляля, Аміхрон, Марс: які імена для дітей обрали мешканці Дніпропетровщини у 2023 році

Батьки обирають імена малюкам дуже креативно. Сьогодні цей процес передбачає не тільки перегляд відповідних списків в інтернеті. Українці шукають натхнення в книгах, фільмах, музиці, у природі. Називають малечу на честь видатних історичних постатей, друзів та родичів. У Південному міжрегіональному управлінні юстиції оприлюднили перелік імен дітей, які зафіксували протягом першого півріччя цього року.

Джавеліна, Ляля, Аміхрон, Марс: які імена для дітей обрали мешканці Дніпропетровщини у 2023 році

За вказаний період найбільше дівчаток отримали ім’я Вікторія та Мирослава. І не випадково, адже кожен з нас бажає скорішої перемоги та миру. Найбільш поширеними іменами на Дніпропетровщині, Одещині, Херсонщині, Кіровоградщині та на Запоріжжі для хлопчиків стали Артем, Богдан, Владислав, Давид, Данило, Лев, Марк, Матвій, Максим, Михайло, Микола, Олександр, Тимур, Тимофій, Ярослав. У нашому регіоні для дівчаток були популярні імена: Анастасія, Анна, Аліса, Валерія, Вікторія, Дарина (Дар’я), Єва, Єлизавета, Емілія, Марія, Мілана, Мирослава, Поліна, Софія, Соломія.

Серед рідковживаного та «екзотичного» для хлопців були: Аміхрон, Василь, Джозеф, Десмонд, Левко, Лукас, Маркіян, Марс, Сержик, Тихон-Леон, Радомир, Рагнар, Орест, Олесь, Оріон, Свєтозар. Для дівчат: Арнела, Аюна, Айсель, Аврора, Агата, Єва-Меланія, Ірада, Іларія, Джавеліна, Католея, Квітослава, Лукерія, Ляля, Мальвіна, Неля, Персида.

Нагадаємо, раніше у Кривому Розі зустріли малечу з будинків сімейного типу, яка відпочила у Буковелі.

Джерело

Новости Кривого Рога