Еко-вікенд 2025: криворіжців запрошують на прибирання узбережжя КРЕСівського моря

Еко-вікенд 2025: криворіжців запрошують на прибирання узбережжя КРЕСівського моря

У суботу, 9 серпня, на березі КРЕСівського водосховища у Покровському районі Кривого Рогу відбудеться масштабна екологічна подія — «ЕКО-ВІКЕНД-2025.КРЕСівське море». Про це повідомили в спільноті «Кривий Ріг Туристисний».

Криворіжці вийдуть на прибирання улюбленої водойми

Захід збере всіх небайдужих, щоб разом подбати про природу, очистити прибережну зону та вшанувати історичну пам’ять району.

КРЕСівське водосховище, яке в народі називають «КРЕСівським морем», — це не просто популярне місце відпочинку. Це унікальна точка на карті міста з багатою історією: тут будували районну електростанцію, формувався житловий масив, а під час Другої світової війни велися бої за стратегічну греблю. Сьогодні водойма слугує місцем прогулянок, риболовлі, екскурсій та культурних подій.

Читайте також: У Центрально-Міському районі є унікальна місцевість — Карачуни, де сплелись природа та промислова діяльність людини

Початок захід бере з прибирання прибережної смуги (9:00). Учасникам надають інвентар, рукавички та пакети.

Окрім прибирання, на гостей чекає культурно-пізнавальна програма:

– стретчинг на свіжому повітрі,

– майстер-класи,

– історична екскурсія про КРЕС,

– тематична вікторина з подарунками,

– жива атмосфера спілкування з однодумцями.

«ЕКО-ВІКЕНД — це не лише про сміття. Це про відповідальність, єдність громади, любов до свого району. Ми не просто прибираємо — ми змінюємо ставлення до природи й історії», — наголошують організатори.

Організатори заходу — КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» та виконком Покровської районної у місті ради.

Реєстрація на подію обов’язкова за посиланням. Інформацію можна уточнити за номером телефону: +380979404748

Раніше ми писали: Кривий Ріг — один із найбільших індустріальних центрів України, залізна столиця. І це чи не єдине місто в країні, де розвивається індустріальний туризм. Існують напрацьовані дуже цікаві маршрути які щотижня запрошують відвідати містян та гостей міста.

Джерело

Новости Кривого Рога