Еко-вікенд на Гранітному кар’єрі: криворіжців запрошують долучитися до екологічної акції

Еко-вікенд на Гранітному кар'єрі: криворіжців запрошують долучитися до екологічної акції

19 серпня 2023 року у Кривому Розі відбудеться «Еко-вікенд 2023.  Гранітний кар’єр на Зарічному». Це вже друга екоакція, нещодавно криворіжці активно і з користю провели час та прибрали територію на Модрівських скелях.

Організатори заходу запрошують всіх активних мешканців та гостей міста долучитись до екологічного заходу, щоб поприбирати привабливу туристичну локацію міста та цікаво провести свій час.

Партнерами заходу виступила ГО «Зелений центр Метінвест Кривий Ріг», який забезпечать учасників заходу усім необхідним інвентарем, пакетами для сміття та рукавичками, організатори подбають про питну воду та заходи безпеки. Також серед партнерів заходу – гірничо-рятувальники Кривого Рогу, спортсмени, міські гіди, фотографи та представиники творчої спільноти.

Читайте також: На території Криворізького району триває активний збір урожаю.

Для учасників еко-вікенду організатори підготували цікаву програму, де кожен зможе обрати для себе розваги до душі:

— пішохідна екскурсія;

— йога;

— скетчинг (малювання);

— туристичний квест;

— вікторина з подарунками;

— фото-сушка та багато чого іншого.

Місце проведення: затоплений гранітний кар’єр на Зарічному, Покровський район (геолокація — https://goo.gl/maps/Js8atv8NxGjuVe837 , Plus Code — XFR7+22).

Початок заходу — 10:00.

Реєстрація учасників на захід — https://forms.gle/g7ycbuBtjYqQ3QBfA

Місце та час збору учасників(волонтерів): Зупинка громадського транспорту «Вулиця Гранітна» (у напрямку мікрорайону Зарічний) о 9:00-9:15.

Буде доречним: зручне взуття та одяг по погоді, вода, перекус, капелюх або хустинку від сонця, карімат (покривало) та гарний настрій!

Додаткову інформацію стосовно заходу можна отримати за номером телефону: +38 (097) 9404748 – Ганна Літвінчук (начальник відділу розвитку туризму КП «Інститут розвитку міста Кривого Рогу» ).

Раніше ми писали: Кривий Ріг долучився до Всеукраїнської акції «Крила», в рамках якої роблять закупи дронів для ЗСУ.

Джерело

Новости Кривого Рога