ФК «Кривбас» виграв на виїзді у «Металіста 1925»

29 травня відбувся поєдинок 29 туру Чемпіонату України з футболу. Криворізька команда грала на виїзді проти харків’ян, матч відбувся у Києві на НТК ім. Баннікова.

В першому таймі спочатку ініціативою володіли гравці "Кривбаса", потім "Металіст 1925" вирівняв гру. Обидві команди протягом 45 хвилин мали можливість забити, та м'яч до сітки так і не потрапив.

А ось у другій половині зустрічі перша ж атака номінальних гостей призвела до відкриття рахунку. Після рикошету в штрафному майданчику м'яч опинився у Задераки, який не схибив з ближньої дистанції. 0:1.

"Кривбас" після успіху продовжив тиск на ворота суперника, не даючи можливості харків'янам навіть перетрнути центр поля. Втім, рахунок лишався незмінним. В другій половині тайму господарі організували ряд атак, які б могли закінчитись успіхом, якби не надійна робота захисту.

А ось в у додані арбітром хвилини криворіжці отримали свій шанс — Капіч прострелив на дальню стійку, де чекав Кораблін. 0:2.

Ця перемога є надзвичайно важливою у боротьбі за п'яте місце у чемпіонаті, до якого перед останній туром нашу команду відокремлюють два бали. Суперником буде "Дніпро-1", який відчайдушно бореться з "Зорею" за друге місце. Тож поєдинок очікується напружений та непередбачуваний.