Флюорографія, експрес-тести на ВІЛ, гепатити та сифіліс: у Кривому Розі впродовж 2 днів працюватимуть пересувні медкабінети

Постійні чекапи організму задля недопущення важких або фатальних наслідків для здоров’я – обов’язок кожного українця. Але через лінощі чи зайнятість на роботі інколи багацька частка не може виділити ті самі кілька дорогоцінних хвилин. Тож як то кажуть, якщо гора не хоче йти до Магомета, Магомет піде до гори. У Кривому Розі впродовж двох днів працюватиме мобільний медичний майданчик. Про це повідомляють у Дніпропетровській обласній раді.

Флюорографія, експрес-тести на ВІЛ, гепатити та сифіліс: у Кривому Розі впродовж 2 днів працюватимуть пересувні медкабінети

Ті, хто прийдуть, зможуть зробити флюорографію, проконсультуватися з фтизіатром, дерматологом, інфекціоністом. Крім того, фахівці зроблять за 15 хвилин тести на ВІЛ, гепатити В та С, сифіліс. Вони виміряють тиск, нададуть інформацію з профілактики небезпечних хвороб.

 З собою треба взяти паспорт та ІНН. 8 вересня кабінет приїде на мікрорайон «Східний-2», вул. В‘ячеслава Чорновола, 15. Час роботи тут з 9:30 до 14:00. 9 вересня – мікрорайон «Всебратське-2», буд. 65,а. Час роботи такий самий. 

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Кривий Ріг долучився до протидії спалаху кору, краснухи та епідпаротиту.

Джерело

Новости Кривого Рога