«Галопом по Європі»: У Кривому Розі до Дня Європи влаштували для школярів захопливий квест

19 травня у палаці культури «Центральний» Покровського району пройшов квест «Галопом по Європі». Організували його управління культури міськвиконкому в рамках челендж-фесту «Весна Рудани» та приурочений до Дня Європи. Взяли участь у ньому вихованці місцевих шкіл. На них очікували інтелектуальні завдання, яскраві локації, солодкі призи. А команді переможця дістався суперприз – ще один квест в спеціально облаштованому укритті «Центрального».

«Галопом по Європі»: У Кривому Розі до Дня Європи влаштували для школярів захопливий квест

Цьогоріч День Європи в Україні вперше відзначався 9 травня. У попередні ж роки свято припадало на третю суботу місяця. Напередодні цього дня у палаці культури «Центральний» для підростаючого покоління влаштували квест «Галопом по Європі». 

Про історію створення заходу Микола Мойсюк, представник відділу по роботі з дітьми та молоддю розповідає: «Ідея з’явилася минулого місяця. Наш очільник запропонував зробити якийсь цікаву активність до Дня Європи. Оскільки ми – країна, яка прагне, все ж таки, доєднатися до ЄС, то такі заходи дуже важливі. Головна мета сьогоднішнього квесту – трохи європеїзувати наших дітей».

Брали участь у квесті вихованці трьох шкіл району віком від восьми років. Їх розділили на шість команд, у кожній з яких було по шестеро учасників. Починалася гра із жеребкування – кожній команді діставалася карта, де пояснювалося, в якому саме порядку необхідно проходити локації, кожна з яких передбачала як інтелектуальні, так і практичні ігри.

Всього таких локацій було п’ять. Зокрема, візовий центр, де дітлахам необхідно було, відповідно до прапора, обрати назву певної країни та визначити її на карті Європи. У центрі складання валізи молодь повинна була, як це не дивно – скласти валізу. Але не просто так, а на швидкість. У еко-центрі необхідно було проявити своє вміння сортувати сміття. Крім того, були локації туристичного та географічного центру, де також виконувалися тематичні завдання.

За успішне їх виконання на учасників чекала винагорода – валюта. Але не звичайна, а так звані «централики», дизайн яких спеціально розробили організатори. Було для всіх учасників заохочення і іншого плану – солодощі. А та команда, яка по завершенню назбирала найбільше «централиків» могла обміняти їх на суперприз.

У якості суперпризу виступали квитки на ще один квест – «The ghost of the palace». Його Микола Мойсюк облаштував у сховищі палацу культури «Центральний». Квест дає змогу перевірити свою сміливість, витривалість та отримати дозу адреналіну. Зазвичай вхід платний – 80 гривень. Переможці могли відвідати його безкоштовно.

«Дізналися тут дуже багато: де знаходяться країни, як складати речі та не тільки. Найбільшою трудністю було назвати найвищу гору Європи.Тут весело, нам все дуже сподобалося. Такі заходи проводити цікаво та корисно, адже на них діти можуть більше дізнатися про традиції різних країн Європи. Сама я хочу для початку об’їхати всю Україну. А потім – відвідати Польщу та Францію», — поділилася враженнями 16-річна Валерія, учениця школи №93, членкиня команди «Непереможні». 

Нагадаємо, нещодавно у Кривому Розі проходила ще одна подія для молоді, пов’язана з Європою – виставка робіт вихованців школи мистецтв №1, яка уже 1 червня повториться, але уже в французькому місті Пон-Круа. 

«Галопом по Європі»: У Кривому Розі до Дня Європи влаштували для школярів захопливий квест1

«Галопом по Європі»: У Кривому Розі до Дня Європи влаштували для школярів захопливий квест2

«Галопом по Європі»: У Кривому Розі до Дня Європи влаштували для школярів захопливий квест3

«Галопом по Європі»: У Кривому Розі до Дня Європи влаштували для школярів захопливий квест4

«Галопом по Європі»: У Кривому Розі до Дня Європи влаштували для школярів захопливий квест5

«Галопом по Європі»: У Кривому Розі до Дня Європи влаштували для школярів захопливий квест6

«Галопом по Європі»: У Кривому Розі до Дня Європи влаштували для школярів захопливий квест7

«Галопом по Європі»: У Кривому Розі до Дня Європи влаштували для школярів захопливий квест8

Джерело

Новости Кривого Рога