Герой з Кривого Рогу помер через хворобу, яка розвилась на війні

Як повідомляє «Первинна організація ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», колектив сортопрокатного цеху №2 втратив колегу — пішов з життя наш спілчанин, бригадир чергових електромонтерів Сергій СЕРАФІМЧУК

060723 13 min

Сергій СЕРАФІМЧУК пішов з життя через важку хворобу, яка підступно розвинулася, поки чоловік боронив спокій рідної країни.

На АрселорМіттал Кривий Ріг Сергій працював з 1985 року. Він був не тільки взірцевим працівником — ініціативним, зацікавленим, відповідальним та професійним, а ще й дуже чуйною та привітною людиною.

«Сергій Григорович працював у нашому колективі майже 38 років. Весь цей час на одній ділянці — бригадиром на четвертому стані. Він був чудовим наставником, міг легко порозумітися із молоддю, навчав молодих азам професії. Завжди переймався виробництвом і слідкував, щоб на робочих місцях були пристойні санітарно-побутові умови. Коли розпочалася війна, він одразу пішов у військкомат. Мав військову спеціальність радиста. Тож очікувати довго не прийшлося — через декілька днів після широкомасштабного вторгнення його призвали в ЗСУ і відправили на Харківський напрямок забезпечувати зв’язок для військових підрозділів. Так він прослужив півроку, поки невиліковна хвороба не дала про себе знати. Дуже сумно і важко втрачати таких людей. Він був гарною людиною і надійним колегою для усіх нас», — розказав Юрій Терещенко, майстер з устаткування СПЦ-2.

ПО ПМГУ ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» співчуває рідним та близьким, друзям та колегам Сергія СЕРАФІМЧУКА.

Світла пам’ять!

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога