«Гламур» з Кривого Рогу підбадьорює побратимів жартами

«Криворізька окрема бригада територіальної оборони»: Позивний «Гламур» Денис отримав за часів участі у проведенні АТО на Донеччині. Денис завжди вмів спілкуватися з людьми і мав широке коло друзів, які радо допомагали всім, що потрібно

140823 1 min

Пройшовши Іловайськ та Дебальцево котли, Денис весь час був в складі «сороковки» до дня його розформування. Був нагороджений орденом «За мужність». Повернувся до мирного життя. Він завжди був і залишається єдиним в будь-якому колективі, хто не має конкурентів щодо підтримки бойового духу завдяки веселій вдачі.

«Якби не Дєня зі своїми анекдотами та вічним позитивом, не знаємо, як би то все пережили» — згадують бійці, котрі служили поряд із «Гламуром».

А сам Денис про це говорить так: «Гумор не тільки допомагає на війні, але й рятує від хибних вчинків. Єдине, про що я не жартую – це війна».

24 лютого старший сержант «Гламур» одним із перших з’явився до пункту формування Криворізької бригади територіальної оборони.

А нещодавно Денис був нагороджений Почесним нагрудним знаком Головнокомандуючого Збройних Сил України «Золотий хрест» за те, що у складі свого зенітно-ракетного взводу разом із побратими збили «шахіди», котрі летіли знищити електростанцію.

Слава Героям!
Слава Україні!

Підготувала до публікації
Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело

Новости Кривого Рога