Голова військової медкомісії заробила на «ухилятах»  понад 10 млн грн

Очільниця військово-лікарської комісії одного з районів Київщини і її спільники на хабарах від «ухилятів» привласнила понад 10 млн грн

Як з’ясувалося, лікарка причетна до системної корупції під час мобілізації і діяла у складі злочинної групи, до якої входило щонайменше 5 осіб. Серед них – керівник відділення місцевого військкомату зі своїм підлеглим.

Корупційною «послугою» скористалося понад 50 військовозобов’язаних, її вартість до 7 тисяч американських доларів. Загальна сума хабарів склала понад 10 млн грн.

Очільниці військової медкомісії, начальнику відділення військкомату і ще двох спільникам повідомлено про підозру у службовому підробленні. Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину і притягнення винних до відповідальності.

Зловмисникам загрожує до 9 років тюрми з конфіскацією майна.

 

Голова військової медкомісії заробила на «ухилятах»  понад 10 млн грн0 Голова військової медкомісії заробила на «ухилятах»  понад 10 млн грн1 Голова військової медкомісії заробила на «ухилятах»  понад 10 млн грн2 Голова військової медкомісії заробила на «ухилятах»  понад 10 млн грн3 Голова військової медкомісії заробила на «ухилятах»  понад 10 млн грн4 Голова військової медкомісії заробила на «ухилятах»  понад 10 млн грн5

Джерело

Новости Кривого Рога